SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Proszowski, rzecznik prasowy PGE Narodowego po 8 latach odchodzi z firmy

Michał Proszowski pełniący funkcję dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu oraz rzecznika prasowego PGE Narodowego po blisko ośmiu latach kończy współpracę ze spółką PL.2012+, operatorem stadionu. Od stycznia będzie pracować w agencji pro science.

Michał ProszowskiArticle

Do czasu wyłonienia nowego szefa komunikacji, bieżącym kontaktem z mediami zajmie się zespół, który dotychczas ściśle współpracował z Proszowskim.

Proszowski po 8 latach odchodzi z firmy

Michał Proszowski dołączył do zespołu w 2014 roku. Poza kreowaniem marki stadionu, udziałem w organizacji wydarzeń odbywających się w przestrzeniach areny oraz promocją oferty obiektu, wraz z zespołem stale rozwijał kolejne kanały komunikacji PGE Narodowego. Odpowiadał za opracowywanie i realizację planów PR oraz marketingowych. Jako członek zespołów projektowych i operacyjnych PGE Narodowego brał udział w organizacji największych i najbardziej prestiżowych eventów w Polsce. Był również członkiem zespołu odpowiedzialnego za negocjacje nowej umowy sponsoringowej.

Z początkiem stycznia dołączy do firmy pro science, agencji PR wyspecjalizowanej w działaniach dla i z udziałem środowiska akademickiego, której misją jest rozwój krajowych innowacji. Firmę założyła Natalia Osica, była rzeczniczka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Pro science zajmuje się transferem wiedzy naukowej do biznesu i społeczeństwa, prowadzi biuro prasowe polskiej nauki, wspierając licznych naukowców na zasadach pro bono. Od 2015 roku agencja zrealizowała ponad 200 projektów dla uczelni, instytutów naukowych i badawczych, firm założonych przez naukowców, organizacji pozarządowych i publicznych działających na rzecz rozwoju polskiej nauki i innowacji, a także działów HR, B+R, komunikacji i CSR polskich i zagranicznych firm R&D.

- Budowa komunikacji w organizacji tak złożonej jak PGE Narodowy jest świetnym wyzwaniem i zdecydowanie jedną z najciekawszych przygód zawodowych w moim życiu. Teraz swoje doświadczenie będę wykorzystywał wspierając rozwój agencji pro science. W trakcie ostatnich lat poznawałem, testowałem i udoskonalałem strategie komunikacyjne oraz narzędzia przydatne w warsztacie PR-owca. Cieszę się, że od stycznia będę się dzielił tą wiedzą z zespołem pro science wspierając tym samym polską naukę i obszar innowacji - mówi Michał Proszowski.

Spółka PL2012+ prowadzi rekrutację na zajmowane przez Proszowskiego stanowisko.

Dołącz do dyskusji: Michał Proszowski, rzecznik prasowy PGE Narodowego po 8 latach odchodzi z firmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl