SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkursy na reportaż radiowy

Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory koraz Grand Prix KRRiT

Ruszyła dziesiąta edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory – konkursu skierowanego do młodych twórców na reportaż i radiowy dokument artystyczny. Również można już zgłaszać reportaże do konkursu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - GRAND PRIX „Kazimierz 2004”. Obydwa konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas corocznego Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Radiowej w Dziedzinie Dokumentu, który odbędzie się w dniach 24-27 października 2004 r. w Kazimierzu nad Wisłą.

Celem dorocznego Konkursu  Stypendialnego im. Jacka Stwory jest danie szansy startu młodym reporterom. Nagrodę stanowi stypendium, w ramach którego pokrywane są m.in. koszty samodzielnej dużej produkcji, emitowanej potem na antenie Polskiego Radia S.A.

Fundatorem nagrody jest Zarząd Polskiego Radia S.A.

GRAND PRIX Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji – „Kazimierz 2004” przyznawana jest autorowi najciekawszej pracy, jaka ukazała się na antenie radia publicznego w ciągu ostatniego roku. Jej celem jest „promowanie wysokiego poziomu programów radiofonii publicznej w całej Polsce, a w szczególności form reportażowych i dokumentalnych wyróżniających się wagą podejmowanych tematów, rzetelnością dokumentowania i wysokimi walorami dramaturgii radiowej” – czytamy w regulaminie nagrody.

Fundatorem nagrody jest KRRiT.

Organizatorem seminarium w Kazimierzu jest Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia S.A., a współorganizatorem Radio Lublin S.A.

Prace na obydwa konkursy można przesyłać do Radiowej Akademii Umiejętności Polskiego Radia S.A., al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa z dopiskami: ”Konkurs Grand Prix” lub „Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory”.

Wszyscy chętni do udziału w Seminarium w Kazimierzu nad Wisłą mogą zgłaszać się do Działu Promocji i Marketingu Radia Lublin S.A., ul. Obrońców Pokoju 2, 20-950 Lublin.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkursy na reportaż radiowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl