SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Korki.tv” z osobnymi blokami z lekcjami dla 8-klasistów. Emisja w dni powszednie o 10.30

W środę, 20 maja Metro rozpocznie emisję cyklu „Korki.tv - 8. klasa”, który będzie można oglądać w dni powszednie o 10.30.

Article

„Korki.tv - 8. klasa” to rozszerzenie skierowanego dla maturzystów projektu „Korki.tv”. W ramach dodatkowej części cyklu będą realizowane lekcje dla ósmoklasistów, którzy w połowie czerwca będą zdawać egzaminy.

- W połowie czerwca zaczynają się egzaminy dla ósmoklasistów i to do nich skierujemy nasze lekcje. Wspólnie powtórzymy i utrwalimy najważniejsze zagadnienia, gdyż tak jak maturzyści potrzebują oni wsparcia - komentuje Maciej Świerzawski, szef kanału Metro.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Lekcje „Korki.tv - 8. klasa” będą opracowane przez nauczycieli zrzeszonych w ramach inicjatywy społecznej W.I.E.M. oraz zespół telewizji Metro. Zajęcia poprowadzą doświadczeni poloniści, matematycy oraz angliści. Wśród edukatorów znajdą się m.in. Krzystosz Chojecki, Agnieszka Bilska oraz Katarzyna Włodkowska.

Premiera cyklu odbędzie się w środę, 20 maja 2020 roku o godz. 10.30 na antenie telewizji Metro. Zajęcia emitowane będą od poniedziałku do piątku w ramach dwóch bloków przedmiotowych. Szczegółowy plan aktualizowany będzie na stronie www.metro.tv, wszystkie odcinki dostępne będą również bezpłatnie w serwisie internetowym Player.

Bez zmian o godz. 11.30, 12.00 i 12.30 stacja będzie emitować „Korki.tv”.

Lekcje dla uczniów przygotowujących się do matury w ramach akcji „Korki.tv” są emitowane od 22 kwietnia 2020 roku. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do 13 maja 2020 roku średnia widownia audycji wyniosła 4,7 tys. osób. Przełożyło się to na 0,08 proc. udziału kanału Metro w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,10 proc. w grupie 16-59.

Wyższe udziały - 0,65 proc. - „Korki.tv” osiągają w grupie 16-19 (będącej docelową grupą odbiorców projektu).

Średni udział kanału Metro w 2019 roku wyniósł 0,36 proc.

Dołącz do dyskusji: „Korki.tv” z osobnymi blokami z lekcjami dla 8-klasistów. Emisja w dni powszednie o 10.30

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja tu tak zostawię
0,08% udziału w widowni, czyli mniej niż jeden promil.
Zacnie.
odpowiedź
User
Wojciech
Kolejny program, który osiągnie wyniki mniejsze niz
odpowiedź
User
Wojciech
Kolejny program, który osiągnie wyniki mniejsze niż 40tys?
odpowiedź