SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN24: „Koronawirus - raport” zamiast „Czarno na białym”, bez wywiadów Piaseckiego o kampanii

W poniedziałek TVN24 pokazał pierwsze wydanie codziennego programu „Koronawirus - raport”, który w dni powszednie zastąpi „Czarno na białym”. Z ramówki wypada cykl porannych wywiadów Konrada Piaseckiego o kampanii prezydenckiej.

Ujęcie z programu "Koronawirus - Raport", fot. TVN24Article

W cyklu „Koronawirus - raport” będą podawane najważniejsze informacje o koronawirusie, m.in. w formie rozmów z ekspertami. Będą to odpowiedzi na pytania zgłaszane na portalu TVN24.pl. - Dostaliśmy ponad 700 pytań!!! Staramy się wybierać najważniejsze i najciekawsze i odpowiadać w programie - stwierdził Mateusz Sosnowski, redaktor naczelny TVN24.pl.

Każde wydanie „Koronawirus - raport” będzie trwać 40-45 minut. Od poniedziałku do piątku cykl będzie emitowany o godz. 20:30 (zamiast „Czarno na białym”), a w soboty - o godz. 21:30.

Od wtorku TVN24 nie będzie już pokazywał cyklu „Rozmowa Piaseckiego - kampania 2020”, emitowanego od 24 lutego o godz. 8:30.

W ramówce pozostają natomiast wywiady Konrada Piaseckiego pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 7:30.

W poniedziałek i wtorek część kandydatów na prezydenta poinformowała o ograniczeniu swoich działań kampanijnych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. - Podjąłem decyzję, że nie będę organizował dużych spotkań w związku z kampanią prezydencką. To są spotkania, na które przychodzą setki osób. Wydaje mi się, że ryzyko, iż mogłoby dojść przez to do rozprzestrzeniania się koronawirusa jest zbyt wielkie. Nie chcę tych ludzi narażać - stwierdził prezydent Andrzej Duda w poniedziałek wieczorem.

Z podobnych spotkań zrezygnował też Szymon Hołownia. - W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie podjęłam decyzję o czasowym zawieszeniu dużych spotkań otwartych. Na czas zagrożenia #koronawirus wprowadzam zmiany w prowadzeniu kampanii - poinformowała Małgorzata Kidawa-Błońska we wtorek przed południem na Twitterze.

- W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną zdecydowałem o zawieszeniu spotkań otwartych w ramach mojej kampanii - poinformował w piątek w południe Robert Biedroń.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lutym br. średnia widownia minutowa TVN24 wynosiła 291 328 osób, a udział stacji w rynku oglądalności - 4,33 proc. (o 3,34 proc. mniej niż rok wcześniej).

Natomiast strony i aplikacje internetowe Grupy TVN w styczniu br. zanotowały 11,99 mln użytkowników, 226,94 mln odsłon oraz 23 minuty i 27 sekund średniego dobowego czasu korzystania przez internautę (według badania Gemius/PBI).

Dołącz do dyskusji: TVN24: „Koronawirus - raport” zamiast „Czarno na białym”, bez wywiadów Piaseckiego o kampanii

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
OO8
Koronawirus zamiast Czarno na Białym. I niech mnie ktoś przekona, że trzeba było akurat ten program zawiesić, że ciągłe zapraszanie polityków PIS to przypadek, a ostre ataki na Kidawę i Budkę w Faktach po Faktach to po prostu ostre dziennikarstwo.
odpowiedź
User
Janusz
Wczoraj się wkurzyłem słuchając tych bzdur - na pytanie co ma zrobić kierowca (zawodowy) po powrocie ze stref zagrożenia np. Włoch ta Pani odpowiedziała "pozostać w kwarantannie domowej" - cóż za bzdura. A czemu nie poddać się testowi?!!! Przecież ten kierowca musi pracować a nie siedzieć w kwarantannie !!! BRAKUJE TYCH TESTOW CZY NIE!!! Panie redaktorze - dopytaj , doduś - po to tam jesteś!!!
odpowiedź
User
Zbigniew
. Uważam że w tych sklepach czy marketach powinno zamontować przy wejściu i wyjściu dozowniki z płynem dezynfekującym do mycia rąk gdyż w większości sklepach samoobsługowych klienci wybierają i przerzucają towar a zwłaszcza owoce i warzywa gdzie przez 1 godz. kilka Klientów może dotknąć ten sam towar i zarażając go. Gdyby to wszystko funkcjonowało jeśli chodzi o higienę to społeczeństwo czuło by się bezpieczniej. Uważam że przy takich obrotach jaki robi handel to jest ich stać żeby te dozowniki funkcjonowały zresztą jest to w ich interesie. Ale ktoś powie że jest brak tych środków dezynfekujących na rynku, to powiem że obowiązkiem choćby te środki wydostać z pod ziemi, spoczywa na obozie rządzącym.
odpowiedź