SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kowalewska szefem client service HealthWay

Katarzyna Kowalewska objęła stanowisko Senior Account Manager w agencji marketingu medycznego HealthWay Integrated Healthcare Communications.

Do jej zadań należeć będzie koordynowanie prac jednego z zespołów Client Service agencji.

„Stabilny rozwój agencji pozwolił na zmiany w strukturze firmy, których celem jest stały wzrost jakości prowadzonych projektów. Awans Kasi jest wynikiem zdobytego doświadczenia w pracy z klientami z branży farmaceutycznej, dużego zaangażowania w pracę, a także dobrego wyczucia rynku farmaceutycznego i medycznego.” – powiedział Mariusz Cierniak Prezes Zarządu agencji HealthWay.

Katarzyna Kowalewska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalności Menedżer Produktu. Swoją karierę zawodową w branży reklamowej rozpoczynała w agencji marketing services Peppermint, gdzie po odbyciu stażu zaczęła pracę w dziale obsługi Klienta. Następnie związała się z pierwszą na rynku agencją marketingu medycznego Peppermint Medical, obecnie HealthWay. W trakcie pracy w agencji uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu marketingu farmaceutycznego oraz rynku medycznego, ukończyła również Szkołę Marketingu Bezpośredniego w Warszawie. Jako Account Manager realizowała zintegrowane kampanie dla marki Pharmaceris, należącej do portfolio Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, następnie przez rok prowadziła kompleksową obsługę marki Geriavit Pharmaton firmy Boehringer Ingelheim. Poza tym zajmowała się obsługą wielu innych  marek produktów leczniczych.

Na stanowisku Senior Account Manager koordynować będzie działania jednego z zespołów Client Service. Będzie także odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów agencji HealthWay.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kowalewska szefem client service HealthWay

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl