SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

KRD szuka nowej agencji, która zajmie się ochroną wizerunku branży drobiarskiej

Krajowa Rada Drobiarstwa poszukuje w przetargu agencji, która przez najbliższy rok zajmie się działaniami mającymi chronić wizerunek branży drobiarskiej. Umowa z obecną agencją Art.&PR wygasa w lutym br.

Article

KRD po raz drugi prowadzi postępowanie związane z usługami mającymi chronić wizerunek branży drobiarskiej - w ub.r. do współpracy wybrała agencję Art.&PR, a umowa z nią wygasa w lutym br.

Do zadań agencji biorących udział w przetargu należy przygotowanie planu działań oraz całościowego kosztorysu projektu, obejmującego także wszelkie koszty związane z projektem (włączając wszystkie prowizje agencji, koszty kancelarii, postępowań sądowych, wynagrodzenia ekspertów, monitoringu, koszty pozyskania informacji, eventów, wysyłek itp.) w wersji netto i brutto. Budżet na działania zaplanowane przez KRD wynosi 380 tys. zł netto.

Wybrana przez KRD agencja będzie miała za zadanie realizować wszelkie działania public relations, które doprowadzą do znacznej redukcji nierzetelnych, krzywdzących dla branży drobiarskiej publikacji w mediach. Działania te będą ukierunkowane na przeciwdziałanie publicznemu rozpowszechnianiu nieprawdziwych, niesprawdzonych i nierzetelnych materiałów szkodzących wizerunkowi polskiego przemysłu drobiarskiego.

Zwycięzca przetargu będzie pracować dla KRD od 5 marca br. do 4 marca 2017 roku. Przetarg trwa do 24 lutego br. Pięć dni później zostanie ogłoszona lista agencji, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu, a 2 marca odbędą się spotkania z wybranymi firmami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: KRD szuka nowej agencji, która zajmie się ochroną wizerunku branży drobiarskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl