SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krk.fm zmniejsza zespół. Odchodzi Grzegorz Nowosielski

Grzegorz Nowosielski, redaktor naczelny krakowskiego radia Krk.fm, odchodzi z rozgłośni. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja z powodu oszczędności rozstała się z dwiema innymi osobami.

Article

Nowosielski zapewnia, że decyzję o odejściu z Krk.fm, którą współtworzył, podjął sam. - Trochę mi smutno, jednak mam świadomość, że moja misja w radiu Krk dobiegła końca. Udało nam się stworzyć zespół znakomitych ludzi, którzy z pewnością poradzą sobie z wyzwaniami - mówi Wirtualnemedia.pl.

Grzegorz Nowosielski poza bycie redaktorem naczelnym współprowadził w rozgłośni „Poranny zryw”. W przeszłości pracował przez wiele lat w RMF FM i TVP Kraków, a także w TV Puls i Radiu Flash. Nie ujawnia dalszych planów zawodowych.

Jak wynika z naszych informacji, stacja wprowadza oszczędności. W związku z tym z rozgłośnią pożegnać się musieli Tomasz Róg, który był w niej wydawcą (w przeszłości przez wiele lat związany z RMF FM) oraz Jarosław Górski, główny technik Krk.fm.

Wczoraj nie udało nam się uzyskać komentarza kierownictwa Krk.fm w sprawie zmniejszenia zatrudnienia w stacji.

Radio Krk.fm zostało stworzone głównie przez byłych pracowników RMF FM. Rozgłośnia w listopadzie 2013 roku zastąpiła Radio Alfa.

Z danych Radio Track wynika, że słuchalność Krk.fm rośnie - w okresie od września ub.r. do lutego br. wyniosła 1,4 proc., a w okresie od marca od sierpnia ub.r. - 0,9 proc. (więcej na ten temat).