SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kruk: Zacznij spłacać zadłużenie już teraz (wideo)

W telewizji startuje drugi etap kampanii reklamowej firmy windykacyjnej Kruk. Przekaz zachęca osoby zadłużone, które otrzymały od niej wiadomość o należnościach, do kontaktu z jej pracownikami.

Kruk: Zacznij spłacać zadłużenie już teraz (wideo)

 Ruszająca właśnie kampania reklamowa firmy windykacyjnej Kruk przy wykorzystaniu konwencji rozmowy sąsiedzkiej podkreśla, że ludzie z niespłaconymi należnościami mogą zostać wpisani do Rejestru Dłużników ERIF, co skutkuje utratą wiarygodności finansowej. Przekaz jest skierowany przede wszystkim do osób, które otrzymały w ostatnim czasie od Kruka informacje listowne z ulotkami poświęconymi nowym przepisom prawnym w tym zakresie i ich konsekwencjom dla dłużników. Reklama zachęca osoby z niespłaconymi należnościami do kontaktu z pracownikami tej formy, podkreślając, że w ten sposób można zawrzeć ugodę i ustalić dogodny sposób spłaty zadłużenia.

Pierwszy etap kampanii Kruka – oparty na tej samej kreacji – został przeprowadzony w lutym i marcu bieżącego roku (więcej). Obecnie 30-sekundowa wersja spotu z hasłem „Zacznij spłacać zadłużenie już teraz” jest emitowana w TVP, Polsacie, TVN, TV4 i wybranych kanałach tematycznych. Kreację kampanii – zaplanowanej do 26 maja – przygotowała agencja ARRS Effectica, reklamę wyprodukowało studio filmowe Division, a media zaplanował dom mediowy Brand Connection.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kruk: Zacznij spłacać zadłużenie już teraz (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl