SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Bielinski wiceprezesem ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej

Z początkiem stycznia 2023 roku Krzysztof Bieliński zostanie wiceprezesem ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej, do której należą takie marki piwa, jak Tyskie, Żubr, Lech. Zastąpi Michała Mrowca, który awansuje w strukturach firmy.

fot. KP, Krzysztof BielińskiArticle

Od stycznia 2023 r. Michał Mrowiec, obecny wiceprezes ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej, obejmie stanowisko prezesa Ursus Breweries, części Asahi Europe & International w Rumunii.

Mrowiec dołączył do Kompanii Piwowarskiej w grudniu 2015 r. W trakcie swojej kariery odpowiadał m.in. za wdrożenie nowej strategii komercyjnej firmy.

Przed dołączeniem do polskiej spółki Asahi Europe & International jako dyrektor handlowy Coca-Cola HBC w Polsce i wiceprezes ds. sprzedaży w Unileverze nadzorował wiele inicjatyw transformacyjnych. Michał Mrowiec posiada tytuł MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Krzysztof Bielinski wiceprezesem ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej

Na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży Kompanii Piwowarskiej zastąpi go Krzysztof Bieliński.

Krzysztof Bieliński rozpoczął pracę w Kompanii Piwowarskiej w 2004 r. jako kontroler finansowy. W kolejnych latach zdobywał doświadczenie w obszarach: planowania strategii i insightów oraz zarządzania przychodami. Ma także roczne doświadczenie w pracy na poziomie europejskim – kierował procesem wdrożenia SAPa w obszarze sprzedaży.
Kolejnym etapem jego rozwoju było kierowanie działem rozwoju sprzedaży, a następnie sprzedaży regionalnej. W ostatnich latach Krzysztof Bieliński pracował na stanowisku dyrektora ds. kluczowych klientów, a od września 2021 r. dyrektora ds. planowania strategii.


 

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Bielinski wiceprezesem ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Corozon
Sprzedaż takich gniotów "piwowarskich", wymaga nielada specjalisty.🤣
odpowiedź