SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Bińkowski rozwinie kompetencje digitalowe i e-commerce Grupy Mullenlowe

Do zespołu Grupy MullenLowe dołączył Krzysztof Bińkowski, obejmując nową funkcję group digital growth directora. Będzie współpracował z zarządem oraz szefami poszczególnych agencji oraz jednostek działających w ramach organizacji: domu mediowego Mediahub, agencji reklamowej MullenLowe Warsaw i spółki technologicznej Octopus Tech.  

Krzysztof BińkowskiArticle

Krzysztof Bińkowski jest odpowiedzialny za rozwój synergii usług we wszystkich kanałach digitalowych oraz wzmocnienie kompetencji e-commerce’owych grupy Mullenlowe, w tym domu mediowego Mediahub.

Jednym z głównych jego zadań będzie rozwój synergii digitalowych rozwiązań grupy oraz jej oferty omnichannelowej. Równolegle zajmie się wzmocnieniem kompetencji e-commerce’owych, głównie w obszarze asortymentu usług Mediahub.  

– W obecnych czasach kluczową umiejętnością agencji staje się zbudowanie spójnego ekosystemu dla procesu komunikacji i zakupu. Chcemy być partnerem biznesowym, który bierze odpowiedzialność za pełen proces sprzedażowy promowanych produktów – mówi Ewa Góralska, managing director Mediahub i członek zarządu Grupy Mullenlowe.  

Poprzednio Krzysztof Bińkowski związany był Digitree Group, gdzie pełnił rolę group chief commercial officera. Odpowiadał za strategię i rozwój współpracy z kluczowymi klientami grupy w obszarach digital marketing, performance media oraz w zakresie obsługi e-commerce 360. Wcześniej, przez ponad 4 lata, współzarządzał polskim e-comm-em o zasięgu globalnym, gdzie odpowiadał za strategię omnichannel oraz działania performance marketing na ponad 20 rynkach na świecie. 
Doświadczenia zawodowe zdobywał również w agencjach sieciowych, gdzie kształtował swój warsztat strategiczny oraz umiejętności holistycznym podejściu do marketingu. Przez blisko 10 lat zarządzał jedną z największych sieci reklamy online w Polsce, gdzie zdobył praktyczną wiedzę w zakresie mediów online i technologii.  

Z wykształcenia jest ekonomistą. Posiada wieloletnie doświadczenie i międzynarodową praktykę w obszarze digital marketingu i e-commerce, zarówno po stronie agencji jak i klienta. W swojej karierze zawodowej związany był z takimi firmami jak: Inteligo, McCann, Goldbach Audience Poland (dawniej ARBOmedia), Goldbach Interactive, Intredo, Digitree Group w tym m.in. JU:Agencja, SARE i Fast White Cat.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Bińkowski rozwinie kompetencje digitalowe i e-commerce Grupy Mullenlowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl