SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ibisz, Margaret, Żugaj, Blowek i Janiak w kampanii OLX

Pod hasłem „Podaj dalej z OLX” ruszyła kampania reklamująca odsprzedaż na platformie używanych rzeczy. W akcji występują m.in. Krzysztof Ibisz, Damian Tkaczuk, Julia Żugaj, Margaret, Blowek i Toffiecrisp.

Article

W ramach kampanii na profilach społecznościowych gwiazd zamieszczono krótkie filmiki pokazujące, jak sprzedają na platformie OLX używane przedmioty. I tak cudowne lusterko wiecznej młodości od Krzysztofa Ibisza trafia do tiktokera Damiana Tkaczuka. Inne przedmioty z różnych kategorii odsprzedają i odkupują od siebie Margaret, Julia Żugaj, Olivier Janiak, Natalia Sisik, Blowek i Toffiecrisp.

- Młodzi ludzie są coraz bardziej świadomi swoich wyborów zakupowych. Z badań przeprowadzonych w 2022 roku przez Kantar wynika, że z każdym rokiem branża re-commerce rośnie. Nie tylko z powodu inflacji, ale również ze względu na ekologię. W 2023 roku aż 69 proc. polskich konsumentów, którzy kupują używane produkty, chce zaoszczędzić pieniądze, a 46 proc. dąży do zmniejszenia ilości odpadów. Z pomocą celebrytów i influencerów, którzy są lubiani i rozpoznawalni przez każde pokolenie, chcieliśmy w fajny sposób pokazać, że to co niepotrzebne, używane - może mieć drugie życie - opisuje Magda Mróz odpowiedzialna za komunikację marki OLX w mediach społecznościowych.

- Tą kampanią zachęcamy młodszych użytkowników sieci, by śmiało podawali dalej przedmioty, które czekają, by zyskać nowe życie - dodaje.

 

Za koncept kreatywny i produkcję kampanii odpowiada agencja Space Cat Industries, która na stałe współpracuje z OLX przy komunikacji na TikToku.

Dołącz do dyskusji: Ibisz, Margaret, Żugaj, Blowek i Janiak w kampanii OLX

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl