SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Skiba z satyryczną audycją w Antyradiu, Paweł Chowaniec wraca do stacji

W jesiennej ramówce Antyradia (Eurozet) pojawią się nowe audycje, takie jak „Czułe dranie”, „Historia niejednej piosenki”, „Republika babska” i „Świeży towar”. Na antenę wraca Paweł Chowaniec, a Krzysztof Skiba poprowadzi „SOS - Sobotnim okiem Skiby”.

Article

W sobotę między godz. 10.00 a 13.00 Włodzimierz Zientarski, Aleksander Ostrowski i Grzegorz Kornacki w „Czułych draniach” podsumują najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia. Od 13.00 na słuchaczy będzie czekać Tomasz Kasprzyk ze swoimi trzygodzinnymi „Historiami niejednej piosenki”. Później Krzysztof Skiba zaprosi na swoją satyryczną audycję „SOS - Sobotnim okiem Skiby” (godz. 16.00-18.00). Najnowsze produkcje rockowe przedstawi Marcin Bąkiewicz w „Świeżym towarze” (18.00-20.00).

Dzień później od 10.00 pasmo „Republika babska” poprowadzą Dominika Sygiet, Katarzyna Kawka i Małgorzata Wierzejewska. Od 13.00 do 16.00 na „Klasyczną listę przebojów” zaprosi nowy prowadzący Mariusz Nałęcz-Nieniewski, który do Antyradia dołączył w sierpniu. Najlepszych fragmentów „Odjechanych” z całego tygodnia można wysłuchać od 16.00 do 18.00.

W dni powszednie Nałęcz-Nieniewski jest gospodarzem „Rockomotywy” (godz. 13.00), z kolei Kuba Olszewski dołączył do duetu prowadzącego „Odjechanych”- Dominiki Sygiet i Włodzimierza Zientarskiego (15.00-17.00). Nowym prowadzącym listy „Turbo TOP” jest Piotr Marciniak (20.00-22.00). „Makakart” Piotra Szarłackiego pojawi się na antenie dodatkowo w poniedziałki, między 22.00 a północą.

Do Antyradia wraca Paweł Chowaniec, którzy przez ostatnie dwa lata pracował w Radiu ZET Gold. Od poniedziałku do piątku między 10.00 a 13.00 poprowadzi lokalną wersję „Ostrego dyżuru”, który będzie można usłyszeć w Aglomeracji Śląskiej oraz sieciowe pasmo „Wybierz najlepszy rock” w piątki od 22.00 do 1.00 w nocy.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Skiba z satyryczną audycją w Antyradiu, Paweł Chowaniec wraca do stacji

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
w-wa
1. Republika babska to będzie porażka - żadna z tych panien korzystnie na antenie nie wypada (Sygiet - rozerotyzowana, Kawka - negatywnie nastawiona do świata, Wierzejewska - tytan intelektu to nie jest)
2. Nieniewski sobie marnie radzi.
Do zmiany wszystkie cztery osoby, niestety.
odpowiedź
User
Estragon
Antyradio się kurczy. Gdzie te czasy gdy był jeszcze Duno i Opoka i Jah Jah....
odpowiedź
User
Zbigniew bez S na końcu
Antyradio się kurczy. Gdzie te czasy gdy był jeszcze Duno i Opoka i Jah Jah....


Akurat brak Dunowskiego wychodzi na plus.
odpowiedź