SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Książe William i księżna Kate chcą zatrudnić eksperta ds. komunikacji

Księżna Kate i książę William chcą zatrudnić starszego oficera ds. komunikacji. Osoba na tym stanowisku ma ich wspierać zarówno w ich działalności charytatywnej, jak i urzędowej.

Article

Osoba na stanowisku starszego oficera ds. komunikacji będzie miała za zadanie kierowanie wszystkimi planami komunikacyjnymi związanymi ze zobowiązaniami książęcej pary, będzie także w jej imieniu odpowiadać na pytania mediów dotyczące Williama i Kate oraz ich rodziny.

Praca będzie polegała na zarządzaniu codziennym przepływem wiadomości do prasy i komunikowaniu się z publicznością poprzez media tradycyjne cyfrowe i społecznościowe.

Z osobą zatrudnioną na tym stanowisku zostanie podpisana umowa na czas nieokreślony. Czas pracy będzie wynosić 37,5 godziny tygodniowo.

Książęcą para poszukuje osoby z „doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi” i „silnymi umiejętnościami komunikacji pisemnej w różnych mediach”. Wybrany kandydat powinien mieć „zdolność kreatywnego myślenia, wymyślania nowych i innowacyjnych sposobów komunikowania działań. Wykazać się dobrą znajomością środowiska medialnego i doświadczeniem w obsłudze wiadomości”.

Wymagane są również „dobre umiejętności zarządzania projektami, dbałość o szczegóły, a także silne umiejętności organizacyjne i zdolność do proaktywnej i elastycznej pracy”. Osoby aplikujące na to stanowisko powinny „mieć zdolność do„ obchodzenia się z poufnymi informacjami w sposób taktowny i dyskretny przez cały czas ”.

Zainteresowane osoby mogą składać swoje oferty do 3 maja br. Ogłoszenie opublikowano na LinkedIn.

Dołącz do dyskusji: Książe William i księżna Kate chcą zatrudnić eksperta ds. komunikacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl