SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

kuchnieonline.pl i e-aplikacja AB Industry najbardziej innowacyjnymi technologiami

Internetowa platforma do projektowania i zakupu mebli kuchnieonline.pl oraz aplikacja on-line firmy AB Industry do optymalizacji zużycia mediów zwyciężyły w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Pierwszy projekt uznano za najnowocześniejszą technologią B2B, a drugi - za najbardziej innowacyjną e-usługę.

 Internetowa platforma kuchnieonline.pl służąca do projektowania i zakupu mebli w trybie on-line została uznana w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za najnowocześniejszą technologię B2B w bieżącym roku. - Udostępnienie systemu projektowania układu mebli on-line z możliwością jednoczesnego zakupu to istotny wzrost konkurencyjności i usprawnienie relacji biznesowych - uzasadnia Wojciech Cellary, członek kapituły konkursu. Platformę kuchnieonline.pl przygotowała firma De Art Leszek Ratus. Drugą nagrodę w tej kategorii przyznano wprowadzonej przez Agito platformie umożliwiającej automatyzację wymiany informacji między firmą a jej partnerami, natomiast trzecie miejsce zajęła platforma do wspólnej realizacji i zarządzania projektami stworzona przez Grupę Antares.

Z kolei jako najbardziej innowacyjną e-usługę wyróżniono aplikację on-line do optymalizacji zużycia mediów wdrażaną przez AB Industry. - To projekt pozwalający na strategicnze i długookresowe podejście do wykorzystywania wody, gazu czy energii elektrycznej, więc szczególne przydatny może sie okazać w branży przemysłowej - uzasadnia Radosław Runowski, członek kapituły konkursu. Drugą nagrodę w tej kategorii przyznano internetowemu serwisowi do szybkiej wymiany informacyjnych i ostrzegawczych SMS-ów, który przygotował Samorządowy Informator SMS. Natomiast trzecią pozycję zajęła internetowa platforma rekrutacyjna Jobmatch.pl dla małych i średnich firm zaprojektowana przez firmę Benhauer Grzegorz Błażewicz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: kuchnieonline.pl i e-aplikacja AB Industry najbardziej innowacyjnymi technologiami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl