SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Labcon z obsługą PR dla Fundacji Projekt Kobiety

Agencja kreatywna Labcon rozpoczyna współpracę pro bono z Fundacją Projekt Kobiety. Do jej zadań należeć będzie projektowa obsługa PR, w tym strategia komunikacji oraz media relations.

Article

Fundacja Projekt Kobiety swoimi działaniami skupia się na ukazywaniu szeroko pojętej kobiecości poprzez sztukę. Jej misją jest walka z mylnie pojmowanym i wypaczonym pojęciem feminizmu. Według Fundacji niesprawiedliwe jest postrzeganie silnych kobiet jako nieczułych czy ubogich emocjonalnie.

- W Labconie lubimy się angażować w projekty pro bono i wspierać inicjatywy, które uważamy za szczególnie ważne. Projekt Kobiety przełamuje tabu wokół mitów kobiecości, a biorąc pod uwagę, że nasza agencja jest mocno sfeminizowana czułyśmy, że warto być jego częścią. Dziękujemy Fundacji za zaufanie do nas - mówi Marta Łysiak, dyrektor zarządzająca Labconu.

Labcon wspiera Fundację w obsłudze PR, w tym w strategii komunikacji oraz media relations.

Współpraca zaplanowana jest do końca roku. Z ramienia Labconu działania prowadzą Agnieszka Byczot, head of PR, i Joanna Kulig, senior PR specialist.

W działania Fundacji angażują się także ambasadorki honorowe, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Anna Czartoryska- Niemczycka, Paulina Holtz, Honorata Witańska, Helena Norowicz.

Dołącz do dyskusji: Labcon z obsługą PR dla Fundacji Projekt Kobiety

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl