SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łączność WiFi na Puchar Europy

Portugal Telecom WiFi podłączony do Platformy WiFi Roaming T-Systems ICSS

International Carrier Sales & Solutions (ICSS), dział T-Systems odpowiedzialny za obsługę hurtowego rynku telekomunikacyjnego potwierdził, że w ubiegłym tygodniu podłączył Portugal Telecom WiFi do platformy WiFi Roaming umożliwiającej korzystanie z rozproszonych bezprzewodowych punktów dostępu do Internetu – hotspotów WiFi. Portugal Telecom WiFi (PT WiFi), oddział Portugal Telecom oferujący rozwiązania bezprzewodowe WiFi, obsługuje obecnie ponad 160 hotspotów w całej Portugalii. Wśród rozlicznych lokalizacji znajdują się również centra prasowe czy hotele, które w najbliższych tygodniach będą szczególnie oblegane przez przybywających z całego świata uczestników i gości tegorocznych Piłkarskich Mistrzostw Europy. Podróżni będą mogli skorzystać ze wszystkich hotspotów obsługiwanych przez PT WiFi, jeżeli tylko ich rodzimy dostawca usług bezprzewodowych WiFi jest podłączony do platformy T -Systems ICSS. Platforma WiFi Roaming T-Systems ICSS łączy bowiem rozproszone hotspoty w jedną ogromną sieć, umożliwiającą końcowemu użytkownikowi niezawodny bezprzewodowy dostęp do Internetu z każdego podłączonego do niej hotspota przy użyciu tego samego identyfikatora i hasła użytkownika przydzielonego przez rodzimego operatora.

“Dzięki podłączeniu do platformy WiFi Roaming firmy T-Systems ICSS, oferujemy użytkownikom bezproblemowy i niezawodny bezprzewodowy dostęp do Internetu z obsługiwanych przez PT WiFi hotspotów. Jedną z głównych zalet tego rozwiązania jest to, iż poszerzamy w ten sposób krąg potencjalnych użytkowników naszych hotspotów. Będą one dostępne dla użytkowników z różnych krajów a połączenie zostanie rozliczone w ramach umowy z ich rodzimym operatorem. Nie ma już konieczności zakupu kart pre-paid, dostęp do sieci zapewnia ten sam identyfikator i hasło użytkownika przydzielone przez rodzimego operatora”, tłumaczy Rogério.

Łączność WiFi bez falstartu na Pucharu Europy Informacja prasowa Portugal Telecom WiFi podłączony do Platfromy WiFi Roaming T-Systems ICSS 15 czerwca 2004 Canhoto z firmy PT WiFi. Jest to możliwe wtedy, gdy rodzimy dostawca usług bezprzewodowych jest również podłączony do platformy T-Systems ICSS. Po podpisaniu umowy z T-Systems ICSS, PT WiFi dołączył do grona operatorów – partnerów ICSS, których klienci mają możliwość bezproblemowego dostępu do Internetu z hotspotów obsługiwanych przez operatorów na całym świecie.

“Nasza platforma stwarza operatorom WiFi nowe możliwości rozwoju usług, jednocześnie gwarantując szereg korzyści ich abonentom. Jednym słowem, pomagamy przede wszystkim pokonywać niedogodności, które niestety wciąż nie pozwalają wszystkim użytkownikom technologii WiFi na bezproblemowe jej wykorzystanie. Dotyczy to szczególnie tych osób, które często podróżują i w podróży muszą mieć zapewnione niezawodne połączenie z siecią.”, zwraca uwagę Frank Opfer, Vice President, Solutions Management, T-Systems ICSS. Korzystającym z platformy WiFi Roaming, T -Systems ICSS zapewnia wygodę w postaci jednego połączenia do wielu operatorów, jednej umowy międzyoperatorskiej i obsługę bilingową prowadzoną przez jedno źródło. To również gwarancja korzystania z bezpiecznego dostępu do sieci wielu międzynarodowych partnerów i nieskończone możliwości poszerzania zasięgu własnej sieci o miliony potencjalnych użytkowników.

Aby oferować operatorom WiFi takie rozwiązania dedykowane, które pomagają im w pełni zaspokajać potrzeby użytkowników końcowych, T -Systems ICSS wykorzystuje ogromny potencjał własnego działu badań i rozwoju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łączność WiFi na Puchar Europy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl