SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lainer dyrektorem regionalnym TBWAEurope

Christian Lainer, prezes TBWACommunication Group, został mianowany Dyrektorem Regionalnym Europy Środkowo - Wschodniej.

Dotychczasowe obowiązki Lainera pozostaną bez zmian, nowe zadania dotyczyć będą wsparcia TBWAEurope w projektach o skali europejskiej.

Lainer raportował będzie do Perry’ego Valkenburga, nowomianowanego Prezesa TBWAEurope and COO TBWAInternational.

- Wieloletnia współpraca z Christianem dowiodła, że jest on w stanie zbudować i rozwinąć grupę komunikacyjną. Ponadto, doskonale rozumie specyfikę lokalnych rynków, jak również ogólną strategię TBWA. Oczekuję, że projekty, które będziemy wspólnie realizować, przyczynią się do rozwoju i dalszych sukcesów TBWAEurope - mówi Perry Valkenburg.

Christian Lainer jest Austriakiem. Ukończył United World College of the Atlantic w Wielkiej Brytanii oraz Akademię Ekonomiczną w Wiedniu. Karierę rozpoczął w 1991 roku w agencji Grey w Wiedniu i Budapeszcie, w 1995 roku został Dyrektorem Zarządzającym Ogilvy & Macher Bucharest & Sofia, a 2 lata później Dyrektorem Zarządzającym BBDO Budapeszt. W 2000 roku dołączył do TBWA, a pod koniec 2001 roku został Prezesem TBWACommunication Group w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lainer dyrektorem regionalnym TBWAEurope

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl