SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

lajt mobile rozdaje selfie sticki, nowy abonament za 29,99 zł/mies.

Marka telefonii komórkowej lajt mobile, należąca do spółki Telestrada, rozszerzyła swoją ofertę abonamentową o nowy plan taryfowy.

Article

Nowa taryfa obejmuje nielimitowane połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y i 10 GB LTE (po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia, nie są naliczane dodatkowe koszty) w cenie 29,99 zł miesięcznie. Do abonamentu można dodać pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie. Przy przeniesieniu numeru i umowie na 2 lata, 3 pierwsze miesiące są za 0 zł.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł, a umowa jest zawierana na czas nieokreślony lub na 24 miesiące. Do każdej umowy zawartej w tej ofercie klient otrzymuje gratis selfie stick.

Odświeżona została także cena abonamentu lajtowy hit dla przenoszących numer - w tym momencie wynosi ona 34,99 zł miesięcznie (dla umowy bezterminowej i na 24 m-ce). Klient otrzymuje tutaj nielimitowane połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y i pakiet 25 GB LTE (po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia, nie są naliczane dodatkowe koszty).

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł, a przy przeniesieniu numeru i umowie na 24 miesiące dodatkowo 3 pierwsze miesiące są za 0 zł. Do każdej umowy w tym planie także dodawany jest selfie stick gratis i także możliwe jest dodanie pakietu nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: lajt mobile rozdaje selfie sticki, nowy abonament za 29,99 zł/mies.

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bok
jej nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Wolę tez nowe ale a2mobile. selfi stików i dają ale za 20 zł mam wszystko
8 8
odpowiedź
User
poto
ten pakiet społecznościowy a2 ma fajne, bo na fb itp. nie ma ograniczeń internetowych.
8 8
odpowiedź
User
stoik
tam można wziać związać się na miesiąć i po miesącu jesteś wolnym, a nie jak w innych tych wielkich sieciach. jak skkończy mis ie umowa to sprawdze.
8 8
odpowiedź