SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

lajt mobile rozdaje selfie sticki, nowy abonament za 29,99 zł/mies.

Marka telefonii komórkowej lajt mobile, należąca do spółki Telestrada, rozszerzyła swoją ofertę abonamentową o nowy plan taryfowy.

Article

Nowa taryfa obejmuje nielimitowane połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y i 10 GB LTE (po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia, nie są naliczane dodatkowe koszty) w cenie 29,99 zł miesięcznie. Do abonamentu można dodać pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie. Przy przeniesieniu numeru i umowie na 2 lata, 3 pierwsze miesiące są za 0 zł.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł, a umowa jest zawierana na czas nieokreślony lub na 24 miesiące. Do każdej umowy zawartej w tej ofercie klient otrzymuje gratis selfie stick.

Odświeżona została także cena abonamentu lajtowy hit dla przenoszących numer - w tym momencie wynosi ona 34,99 zł miesięcznie (dla umowy bezterminowej i na 24 m-ce). Klient otrzymuje tutaj nielimitowane połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y i pakiet 25 GB LTE (po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia, nie są naliczane dodatkowe koszty).

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł, a przy przeniesieniu numeru i umowie na 24 miesiące dodatkowo 3 pierwsze miesiące są za 0 zł. Do każdej umowy w tym planie także dodawany jest selfie stick gratis i także możliwe jest dodanie pakietu nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie.

Dołącz do dyskusji: lajt mobile rozdaje selfie sticki, nowy abonament za 29,99 zł/mies.

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bok
jej nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Wolę tez nowe ale a2mobile. selfi stików i dają ale za 20 zł mam wszystko
odpowiedź
User
poto
ten pakiet społecznościowy a2 ma fajne, bo na fb itp. nie ma ograniczeń internetowych.
odpowiedź
User
stoik
tam można wziać związać się na miesiąć i po miesącu jesteś wolnym, a nie jak w innych tych wielkich sieciach. jak skkończy mis ie umowa to sprawdze.
odpowiedź