SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lana Popović za Annę Jakubowski dyrektorem The Coca-Cola Company w Polsce i krajach bałtyckich

Z początkiem lipca Lana Popović obejmie stanowisko dyrektor generalnej The Coca-Cola Company w Polsce i krajach bałtyckich, zastępując na tym stanowisku Annę Jakubowski. Z koncernem Popović jest związana od 15 lat.

Lana PopovićArticle

Jako dyrektor generalna The Coca-Cola Company w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii Lana Popović będzie odpowiedzialna za strategię firmy, innowacje, marketing i komunikację oraz za współpracę ze spółką Coca-Cola HBC, która jest rozlewcą i dystrybutorem napojów Coca-Cola w tych czterech krajach.

Poprzednio tę funkcję pełniła Anna Jakubowski. The Coca-Cola Company nie ujawnia, czy Jakubowski będzie dalej pracowała w tej firmie. - Plany zawodowe Ani oraz jej nowy zakres obowiązków zostaną ogłoszone wkrótce - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Anna Solarek, public affairs and communications manager w Coca-Cola Poland Services.

- Polska jest ważnym rynkiem, charakteryzującym się dużą konkurencyjnością. Zamierzamy dalej inwestować na tym rynku wzmacniając wartość naszych marek i miłość do nich, pozycję lidera, a także odpowiadając na potrzeby naszych konsumentów poszukujących wspaniałe smakujących, innowacyjnych produktów - zapowiada Lana Popović.

Menedżerka pracuje w The Coca-Cola Company od 15 lat. Początkowo zajmowała kierownicze funkcje, zarządzając działalnością firmy, jej strategią i marketingiem na różnych rynkach. W 2006 roku została dyrektor generalną w Chorwacji, niedługo potem w Bośni i Hercegowinie, a w 2011 roku objęła funkcję dyrektor operacyjnej w Grecji. W 2012 roku została dyrektor operacyjną na Europę Południowo-Wschodnią, zarządzała działalnością koncernu w siedmiu krajach tego regionu.

Lana Popović ukończyła marketing na wydziale ekonomii Uniwersytetu w Zagrzebiu.

Dołącz do dyskusji: Lana Popović za Annę Jakubowski dyrektorem The Coca-Cola Company w Polsce i krajach bałtyckich

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
In my opinion
Anna Jakubowski to dobra człowiek.
odpowiedź
User
In my opinion
Anna Jakubowski to dobra człowiek.
odpowiedź
User
In my opinion
Anna Jakubowski to dobra człowiek.
odpowiedź