SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lazar dyrektorem Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PTC

Zbigniew Lazar, dotychczas pełniący obowiązki dyrektora, został mianowany na stanowisko Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PTC, operatora sieci Era i Heyah.

Zakres jego odpowiedzialności obejmuje, m.in., Biuro Prasowe, Komunikację Wewnętrzną i CSR.

Od początku jego kariera zawodowa związana jest z szeroko rozumianą komunikacją: był asystentem na wydziale anglistyki Uniwersytetu Śląskiego, nauczycielem Business English i komunikacji międzykulturowej w prywatnych szkołach w Paryżu,  Koordynatorem Sekcji Informacji rządu stanu Victoria w Australii. Po powrocie do kraju w 1992 r. zajmował stanowiska dyrektora PR i komunikacji w FSO, General Motors Poland i Opel Polska oraz Lafarge Polska. Z PTC związany od stycznia 2003r.

Absolwent anglistyki UŚ, stypendysta doktorancki British Council na Uniwersytecie Cambridge, akredytowany tłumacz polsko-angielsko-rosyjski przy Instytucie Lingwistów w Londynie oraz Krajowej Radzie Tłumaczy w Canberze, uzyskał Dyplom Zarządzania Stosowanego (Applied Management) w Australian Institute of Management w Melbourne specjalizując się w Zarządzaniu Personelem oraz Marketingu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lazar dyrektorem Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PTC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl