SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lego na billboardach 3D promuje nową serię zabawek i serial "DREAMZzz"

W Londynie, Tokio i Nowym Jorku pojawiły się interaktywne billboardy 3D, które promują nową linię zabawek Lego DREAMZzz.

Article

Grupa LEGO kilka dni temu zaprezentowała globalnie nową serię zabawek tematycznych Lego DREAMZzz, która jest zainspirowana sposobem, w jaki dzieci śnią. Jak wykazały badania, dwoje na troje dzieci na całym świecie twierdzi, że marzenia senne pomagają im w byciu bardziej kreatywnymi.

Lego w nowym serialu a także szerokiej gamie produktów, ożywia kreatywność dziecięcych snów.

Serial "Lego DREAMZzz"

Serial Lego DREAMZzz śledzi przygody szkolnych przyjaciół, Mateo, Izzie, Coopera, Logana i Zoey, gdy dołączają do tajnej agencji i uczą się wykorzystywać moc wyobraźni w podróży do Świata Snów - i uczą się pokonywać despotycznego Króla Koszmarów.

Lego DREAMZzz wystartuje z 10 odcinkami 15 maja i będzie uzupełnione o zupełnie nową gamę produktów i kolejne odcinki od sierpnia 2023 roku.

W ramach promocji nowej serii zabawek i serialu, billboardy 3D Lego stanęły na londyńskim Piccadilly Circus, nowojorskim Times Square i Shinjuku w Tokio. Na kilku ekranach przedstawiono gigantyczną latającą sowę Zian, epicki samochód Krokodyl i zielonego oślizgłego pomocnika Z-Bloba.