SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Leroy Merlin wprowadza ciche godziny we wszystkie dni tygodnia

Od 1 lutego br. sieć marketów Leroy Merlin Polska wprowadziła “ciche godziny” codziennie. To rozwiązanie nie tylko dla klientów, którzy będą mogli w bardziej komfortowych warunkach robić zakupy w sklepach, ale także dla pracowników, dla których brak muzyki czy komunikatów handlowych umożliwi spokojniejszą pracę.

Teraz w 78 sklepach sieci Leroy Merlin w Polsce “ciche godziny” obowiązują: we wszystkie dni tygodnia w godzinach 10:00-12:00 oraz dodatkowo w poniedziałki od 18:00 do 20:00.

To  oznacza, że codziennie przed południem klienci zrobią zakupy przez dwie godziny w ciszy i spokoju oraz dodatkowo w poniedziałki przez dwie kolejne godziny po południu. Z kolei dla pracowników Leroy Merlin Polska ma to być czas na pracę, bez dodatkowego rozpraszania uwagi.

Leroy Merlin w połowie listopada 2023 roku wprowadził “ciche godziny” w swoich sklepach dwa razy w tygodniu. Jak informuje firma, rozwiązanie spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów, jak i pracowników, dlatego zdecydowano się na rozszerzenie obowiązywania “cichych godzin” na wszystkie dni tygodnia.

- "Ciche godziny" to modelowy przykład inicjatywy pracowniczej, która ściśle wpisuje się w nasze działania związane z odpowiedzialnością społeczną i środowiskową. Ludzie - w tym w szczególności pracownicy i klienci - są dla nas najważniejsi. Dlatego wciąż wspólnie pracujemy na rzecz tworzenia bezpiecznego, komfortowego miejsca pracy i przestrzeni przyjaznej dla różnorodnych klientów - podkreśla Jacek Hutyra, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju / ESG.

"Ciche godziny" to coraz powszechniejsze rozwiązanie, które obowiązuje w wielu sieciach handlowych, jednak w nielicznych sklepach można zrobić zakupy w ciszy codziennie. 

Dołącz do dyskusji: Leroy Merlin wprowadza ciche godziny we wszystkie dni tygodnia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DeeJay
Tak tak tak! Wyłączenie "muzyki" przydałoby się w Lidlu - w Krakowie przy Rondzie Ofiar Katynia na linii kas słychać jednostajne umca-umca z głośników, które wymontowali chyba z trabantów pierwszej serii... klient to pół biedy, kupuję i wychodzę, ale pracownikom szczerze współczuję!
odpowiedź