SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Latem cykl koncertów Letnie Brzmienia, finał na PGE Narodowym

Od czerwca do sierpnia w centrach dziewięciu największych polskich miast odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Krzysztof Zalewski, sanah, BRODKA, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Mrozu, Nosowska i wielu innych wystąpią na scenach plenerowych Letnich Brzmień. W jego ramach zostanie zorganizowanych ponad 100 wydarzeń.

Article

Program Letnich Brzmień rozkłada się na cały okres wakacyjny, podczas którego odbędzie się ponad sto koncertów w całej Polsce. W każdym mieście wydarzenia odbywają się w innych terminach.

Zwieńczeniem całego cyklu będzie Letnie Brzmienia Festiwal - dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 sierpnia na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Na dwóch scenach wystąpią nie tylko wybrani artyści znani z całego cyklu, ale też młodzi wykonawcy.

Letnie Brzmienia wracają

Cykl jest kontynuacją pomysłu, który zrodził się w 2020 roku w związku z reorganizacją życia kulturalnego, spowodowaną przez pandemię koronawirusa. W ubiegłym roku kilkadziesiąt koncertów odbyło się w sercu Poznania, w malowniczej przestrzeni Parku Starego Browaru, oraz we Wrocławiu.

Na plenerowych scenach wystąpili topowi polscy artyści. Wszystko odbywało się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym: na wejściu każdy uczestnik proszony był o założenie maseczki, w wielu miejscach zlokalizowane były stacje dezynfekcji rąk, a na ziemi narysowano pasy wyznaczające przestrzeń, w której mogą poruszać się uczestnicy koncertu.

Ceny biletów na pojedyncze koncerty startują od 59 zł. Karnety na trzy wybrane koncerty będą kosztować 249 zł. Sprzedaż ruszy w poniedziałek 19 kwietnia 2021 roku o 12:00. Wejściówki będzie można zakupić za pośrednictwem strony Eventim.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Harmonogram koncertów na Błoniach PGE Narodowego:

27 czerwca 2021 - Kwiat Jabłoni - koncert promujący album "Mogło być nic"

9 lipca 2021 - KRÓL

29 lipca 2021 - Jazz Band Młynarski-Masecki

30 lipca 2021 - Paweł Domagała

31 lipca 2021 - Ania Dąbrowska

13 sierpnia 2021 - Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha

14 sierpnia 2021 - Fisz Emade Tworzywo

15 sierpnia 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino

Dołącz do dyskusji: Latem cykl koncertów Letnie Brzmienia, finał na PGE Narodowym

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zenon Bombalina
Czyli covidowcy z Narodowego będą mieć wstęp gratis w ramach pakietu medycznego?
odpowiedź