SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Levi’s rusza z globalną kampanią „Go Forth”

Levi’s wprowadza swoją pierwszą globalną strategię reklamową „Go Forth”. Firma przygotowała ją wspólnie z amerykańskim oddziałem agencji Wieden+Kennedy oraz europejskimi artystami.

Levi’s rusza z globalną kampanią „Go Forth”

Platforma komunikacyjna „Go Forth” zaprasza młodych ludzi z całego świata do połączenia sił by stworzyć nowy, lepszy świat. Przekazy pod hasłem „Teraz jest twój czas!” będą zachęcać odbiorców do myślenia, że każdy może dokonywać znaczących zmian, promując jednocześnie ubrania Levi’s z kolekcji jesień 2011.

- „Go Forth” nie jest zwykłą sezonową kampanią. To strategia przygotowana na dłuższą perspektywę - opisuje Rebecca Van Dyck, dyrektor ds. marketingu marki Levi’s. - Konsumenci będą obserwowali jej wzrost i rozwój z roku na rok, przy czym cały czas będzie ona nawiązywała do tych samych wartości: optymizm i pionierski duch - zapowiada.

Strategia „Go Forth” jest wprowadzana w oparciu o sukces amerykańskich kampanii Levi’s z roku 2009 i 2010 oraz na badaniach opinii publicznej z całego świata pokazujących, że młodzi ludzie wierzą, że mogą zmieniać świat na lepsze. Firma przygotowała ją we współpracy z oddziałem agencji Wieden+Kennedy w Portland.

„Go Forth” to pierwsza globalna akcja marketingowa Levi’s - będzie prowadzona spójnie w 24 krajach, od obu Ameryk, przez Europę aż po region Pacyfiku. Działania obejmą telewizję, kina, internet i prasę.

Na potrzeby akcji przygotowano już 60-sekundowy spot ukazujący sceny z niemieckich krajobrazów, od Berlina aż po Morze Bałtyckie, a także prawdziwych pionierów. Filmik - inspirowany poematem „The Laughing Heart” Charlesa Bukowskiego - ma przekazywać nadzieję i pozytywną energię motywującą do działania. Z koeli drukowane i cyfrowe reklamy dżinsów Levi’s przygotował duet fotograficzny Jeff Luker i Randall Mesdon.

Całą kampanię rozpoczął event Bread & Butter zorganizowany na ulicach Berlina. Imprezę przygotował Alexandre Farto (znany jako „Vhils”), który przedstawił serię artystycznych instalacji. W kolejnych miesiącach br. konsumenci na całym świecie będą mogli bezpośrednio zaangażować się w pozytywną zmianę poprzez program wspierający zrównoważony rozwój na świecie. Tegoroczne działania mają być inspiracją dla kolejnych projektów Levi’s na kolejne lata.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Levi’s rusza z globalną kampanią „Go Forth”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl