SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Widzimy Cię w tej roli" - Lidl reklamami szuka pracowników

Sieć sklepów Lidl Polska rozpoczęła kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną pod hasłem „Widzimy Cię w tej roli!”, skierowaną do mieszkańców Warszawy i okolic. Sieć szuka ok. 200 pracowników do nowego centrum dystrybucyjnego w Piorunowie koło Błonia.

Article

Lidl przed końcem br. otworzy w Piorunowie koło Błonia jedno ze swoich najnowocześniejszych centrów dystrybucji w Europie. Nowy obiekt, o powierzchni 68 tys. mkw., ma ułatwić obsługę warszawskich i podwarszawskich sklepów, i będzie 13. Centrum Dystrybucji Lidl Polska. Stanie się również miejscem pracy dla ok. 200 nowych pracowników.

Firma rozpoczęła właśnie kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną pod hasłem „Widzimy Cię w  tej roli!”, skierowaną do mieszkańców Warszawy i okolic. Sieć chce zatrudnić pracowników magazynu do kompletacji towaru, tzw. komisjonerów: osób odpowiedzialnych, dokładnych i zaangażowanych. Do ich zadań pracowikównależeć będzie przygotowywanie i realizacja zamówień, udział w inwentaryzacjach oraz rozmieszczanie i transport towarów w obrębie magazynu.

Zachęcają pracownicy Lidla

O tym, czy warto zatrudnić się w Lidl Polska, w nowej kampanii mówią jej bohaterowie, czyli sami pracownicy: - Praca w Lidlu jest tym, co chcę robić w życiu! To, czego w szkole uczę się w teorii, w Lidlu praktykuję i weryfikuję na co dzień. Wiem, że mam tu możliwość awansu – mówi Wiktoria Dudek, pracownica logistyki operacyjnej w centrum dystrybucji w Będzinie.

Z kolei Maryna Budzinska, pracownica magazynu w Legnicy, dodaje: - Można powiedzieć, że dzięki Lidlowi zostałam w Polsce. Dostałam szansę i stanęłam na nogi. Pomogły w tym dobra wypłata i stabilne zatrudnienie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Lidl Polska przekonuje, że oferuje stabilne warunki pracy oraz liczne benefity, takie jak np. darmowe obiady, bezpłatną opiekę  fizjoterapeuty, dostęp do programu wsparcia pracowników oraz programy rozwojowe, jak: Akademia rozwoju Prestige czy nauka języków obcych poprzez platformę eTutor.

W Lidl Polska wynagrodzenia przypisane są do danego stanowiska, a  jedynym czynnikiem je różnicującym jest staż pracy.  Początkujący pracownik magazynu, zajmujący się kompletowaniem towaru (komisjoner), otrzymuje pensję w wysokości od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto. Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 5050 zł brutto do 5500 zł brutto. Po upływie dwóch lat zarobki wynoszą od 5300 zł brutto do 5800 zł brutto.

Ponad 850 sklepów Lidl w Polsce

W grudniu ub.r., otwierając kolejne sześć sklepów, Lidl przekroczył poziom 850 placówek handlowych w Polsce. W drugiej połowie lutego uruchomiono dalszych pięć sklepów.

W roku finansowym zakończonym w lutym ub.r. Lidl Polska zanotował wzrost przychodów o 12,7 proc. do 26,9 mld zł i spadek zysku netto z 1,69 do 1,28 mld zł. Zatrudnienie w firmie zwiększyło się o 1,2 tys. do 22 tys. pracowników.

Dołącz do dyskusji: "Widzimy Cię w tej roli" - Lidl reklamami szuka pracowników

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl