SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lifetube i agencja Słucham tworzą sieć podcasterów

Sieć partnerska LifeTube i agencja podcast marketingowa Słucham wspólnie stworzą sieć zrzeszającą podcasterów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W jej portfolio są już tacy twórcy jak Karolina Sobańska, Remigiusz Maciaszek, Joanna Okuniewska i Justyna Mazur.

Article

W ramach strategicznej współpracy LifeTube i Słucham będą wspólnie realizować profesjonalne kampanie z podcasterami oraz koordynować realizacje dla agencji i domów mediowych.

LifeTube rozszerzy swoją ofertę o wsparcie youtuberów chcących tworzyć podcasty. Zapewni im profesjonalny management, doradztwo, wsparcie techniczne i produkcyjne - w tym audioroom do nagrywania dźwięku.

- Rozszerzenie oferty LifeTube o największych podcasterów w Polsce to nowy, choć dość naturalny kierunek rozwoju naszej działalności. W ten sposób łatwo przeniesiemy nasze doświadczenie i kluczowe kompetencje z pracy z youtuberami, uzupełniając naszą ofertę na rynku o nowy obszar. Wielu youtuberów z LifeTube już nagrywa bądź ma zamiar tworzyć podcasty. Chcemy dać im jeszcze lepszą możliwość rozwoju, zapewniając wsparcie technologiczne oraz najlepszą obsługę na rynku - komentuje Paweł Stano, prezes LifeTube'a.

Twórcy reprezentowani przez agencję Słucham w ramach współpracy z LifeTube będą mogli rozwijać działalność dla partnerów komercyjnych - np. w ramach pojedynczych kampanii lub dedykowanych podcastów.

Agencja Słucham specjalizuje się w rozwiązaniach marketingowych wykorzystujących podcasty i w obsłudze managerskiej twórców tego segmentu. Jej założycielką i szefową jest Marta Niemira. Na rynku działa od maja br.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lifetube i agencja Słucham tworzą sieć podcasterów

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Don Pedro
Dwa tygodnie po wypuszczeniu podcastów przez grupę Abstra. Co za przypadek!
2 2
odpowiedź
User
Słucham?
Ta agencja nie ma strony www?
0 0
odpowiedź
User
WWW
Ta agencja nie ma strony www?


https://www.agencjaslucham.pl/
https://lifetube.pl/

:)
0 0
odpowiedź