SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lifting porannej ramówki TVN CNBC Biznes

W jesiennej ramówce stacji TVN CNBC Biznes przesunięto o pół godziny rozpoczęcie informacji giełdowych i pasma "Dzień na rynkach". Pojawił się także nowy program "Dalszy ciąg poranka".

Lifting porannej ramówki TVN CNBC Biznes

Od września pierwsze informacje giełdowe pojawiają się na antenie stacji już o 7.00 (dotychczas o 7.30), a magazyn "Dzien na rynkach" trwa od 8.30 do 11.30 (poprzednio od 9.00 do 12.00). Pierwsze pół godziny tego pasma ma nową formę: dziennikarze TVN CNBC Biznes bez udziału analityków omawiają informacje, które napłynęły na rynek od zamknięcia notowań poprzedniego dnia.

Do ramówki wprowadzony został też nowy program "Dalszy ciąg poranka" (emisja o godz. 11.30). W półgodzinnym magazynie prowadzonym przez gospodarzy bloku porannego znaleźć można pierwsze komentarze i reakcje na to, co zostało powiedziane przez gości pasma "Pieniądze od rana".

Zmiany w porannej ramówce stacji wynikają z wydłużenia o pół godziny notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, które od września rozpoczynają się o 9.00 (wcześniej o 9.30).

Po wakacjach na antenę kanału wraca także magazyn "Ostatnie piętro" prowadzony przez Marcina Kowalskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lifting porannej ramówki TVN CNBC Biznes

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl