SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lighthouse Consultants doradcą Winterthur w Polsce

Winterthur wybrał Lighthouse Consultants do prowadzenia doradztwa w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Od 1 marca br. konsultanci Lighthouse Consultants koncentrują się na budowaniu wizerunku Winterthur na polskim rynku. Zakres działań Agencji obejmuje doradztwo w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej spółek Winterthur Życie TU S.A., Winterthur PTE S.A., oraz Winterthur TU S.A., ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak: media relations, PR korporacyjny oraz PR produktowy.

Dzięki zintensyfikowaniu działań o charakterze wizerunkowym, Winterthur planuje zwiększyć rozpoznawalność marki, łączącej w sobie najwyższe kompetencje w zarządzaniu aktywami, z zaangażowaniem w budowanie przyjaznych i otwartych relacji z klientami.

Celem planowanych działań komunikacyjnych realizowanych przez Lighthouse Consultants jest wzmocnienie marki „Winterthur“, która pod koniec ubiegłego roku zastąpiła dotychczasową markę „Credit Suisse Life & Pensions“. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lighthouse Consultants doradcą Winterthur w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl