SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Link4 zwróci koszty zakupu polis turystycznych

Ubezpieczyciel Link4 w związku z sytuacją rynkową wywołaną koronawirusem, będzie zwracać pieniądze klientom, którzy wykupili u niego polisę turystyczną.

Article

W związku z wprowadzonym 13 marca stanem zagrożenia epidemicznego wielu Polaków musiało odwołać swoje plany urlopowe. Chcąc złagodzić skutki finansowe odwołanych podróży, Link4 podjął decyzję o zwrocie kosztów zakupionych polis turystycznych z datą startu ochrony ubezpieczeniowej po 13 marca.

Jak odzyskać pieniądze z polisy turystycznej w Link4

O zwrot kosztów poniesionych przy zakupie polisy turystycznej mogą ubiegać się klienci Link4, którzy zostali zmuszeni odwołać swój wyjazd w wyniku decyzji rządu o wprowadzeniu stanu epidemicznego w Polsce. Dotyczy to wszystkich podróży zaplanowanych po 13 marca 2020 roku.

W celu odzyskania środków wystarczy skontaktować się z Link4 poprzez dostępny na stronie formularz online, wybrać opcję Twoje płatności i polisę travel. W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie z klientem skontaktuje się doradca Link4, by dopełnić formalności.

Od 13 marca 2020 roku ubezpieczyciel wdrożył tzw. polisę zdalną, która nie wymaga własnoręcznego podpisu klienta na dokumentach polisowych, oraz wprowadził możliwość wykonywania zdjęć z inspekcji bez udziału agenta.

– Trudno dziś przewidzieć, jak rozwinie się sytuacja epidemiczna w Europie i na świecie. Dlatego chcemy zaoszczędzić naszym klientom dodatkowego stresu i myślenia o wydatkach, które już ponieśli w związku z planowanym wyjazdem. Ubezpieczyciele są po to, żeby pomagać. Jeśli nie możemy pomóc poprzez zapewnienie ochrony na czas wyjazdu, to możemy pomóc odbudować budżet domowy z tytułu poniesionych już kosztów podróży – wyjaśnia Agnieszka Wrońska, prezes zarządu Link4.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Link4 zwróci koszty zakupu polis turystycznych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl