SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Linkleaders pracuje dla ESET w Polsce

Do grona klientów praktyki Tech & Services agencji PR i EB Linkleaders dołącza marka ESET, specjalizująca się w projektowaniu rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

Agencja Linkleaders rozpoczęła stałą obsługę marki ESET na polskim rynku w styczniu 2023 r. W ramach współpracy skupia się na rozwoju komunikacji korporacyjnej, bieżącym prowadzeniu relacji z mediami oraz pozycjonowaniu ekspertów cyberbezpieczeństwa.

ESET zatrudnia agencję PR

- ESET od lat nie tylko rozwija rozwiązania, które mają przed tym zabezpieczać, ale również opowiada o tym jakie działania podejmować na co dzień, aby nie stać się ofiarą internetowych przestępców. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z Linkleaders nasz głos będzie jeszcze lepiej słyszalny, a Polacy bardziej bezpieczni w świecie technologii, które pomagamy chronić  – tłumaczy Marcin Mazur z Dagma Bezpieczeństwo IT, wyłącznego dystrybutora marki ESET w Polsce.

Za zarządzanie projektem współpracy z marką ESET po stronie Linkleaders odpowiada Patrycja Kaleta-Łuczynowicz, senior PR consultant z doświadczeniem w branży technologicznej i cyberbezpieczeństwa, oraz Olga Skarżyńska, PR consultant specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej.

Strategiczne doradztwo dla klienta zapewnia Paweł Luty, head of tech & services.

Wybór agencji został dokonany na podstawie konkursu ofert. Strony nie ujawniają okresu trwania zawartej umowy

ESET jest globalną firmą zajmującą się bezpieczeństwem cyfrowym. Z rozwiązań antywirusowych marki korzysta ponad 110 milionów użytkowników indywidualnych i ponad 400 tysięcy przedsiębiorstw.

Dołącz do dyskusji: Linkleaders pracuje dla ESET w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl