SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Lista 100. Ludzie niepodległości” - dodatek do „Dziennika Gazety Prawnej”

We wtorek 16 października br. - w ramach rocznicy odzyskania niepodległości - do „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) dołączony zostanie bezpłatny dodatek „Lista 100. Ludzie niepodległości”.

Article

W dodatku przedstawiony zostanie wybrany przez redakcję przekrój najważniejszych postaci ostatnich stu lat - naukowców, polityków, sportowców, twórców, których droga życiowa nie zawsze kończyła się pomnikami i miejscem w szkolnym podręczniku.

- Przez całe te 100 minionych lat byli tacy, dzięki którym, mówiąc najprościej, niepodległa Polska trwała. Którzy o nią walczyli bądź się o nią troszczyli. Którzy dla niej pracowali, rozsławiali ją lub nie pozwalali o niej zapomnieć. Którzy w taki lub inny sposób jej się przysłużyli. Którzy, wreszcie, choćby wzbudzając kontrowersje, coś dobrego dla niej, a więc i dla nas, zrobili. Takie postaci zamieściliśmy na naszej liście - wyjaśnia Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny „Dziennika Gazety Prawnej”

Redakcja zaznacza, że lista stu nazwisk nie jest rankingiem. Dodatek w formacie A4 ma objętość 52 stron i zostanie dołączony do wydania "DGP" z 16 października br.

Wydanie „Dziennika Gazety Prawnej” z dodatkiem wspierać będzie kampania autopromocyjna w „DGP”, dziennik.pl, gazetaprawna.pl, forsal.pl i infor.pl.

Według danych ZKDP w sierpniu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 35 041 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Lista 100. Ludzie niepodległości” - dodatek do „Dziennika Gazety Prawnej”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl