SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Loteria promocyjna lodów Nestle

Firma Nestle Ice Cream przy współpracy z agencją marketingu mobilnego EL2 i agencją reklamową Testardo Red Cell uruchomił letnią loterię promocyjną lodów Extreme

Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zakup lodów Extreme wyróżniających się charakterystycznym wieczkiem. Promocyjne opakowania lodów są oznaczone jednym z dwóch rodzajów wieczek. Pierwsze z nich uprawnia do odbioru darmowego loda marki Nestle, natomiast drugie do wzięcia udziału w loterii i zdobycia nagród w postaci iPodów. Aby wziąć udział w codziennym losowaniu super nagrody wystarczy kupić loda z promocyjnym wieczkiem i wysłać SMS z kodem znajdującym się na jego rewersie pod numer 71116. Każdego dnia organizator poinformuje konsumentów, którzy wysłali kod, o wynikach losowania.

Promocyjna loteria jest dostępna dla tych, którzy ukończyli 18 lat i są posiadaczami telefonów komórkowych w sieciach polskich operatorów. Szczegóły dotyczące promocji zostały zamieszczone na stronie internetowej http://www.lody.nestle.pl/.

Organizatorem loterii jest firma Nestle Ice Cream. Agencja Marketingu Mobilnego EL2 przygotowała na podstawie koncepcji promocji opracowanej przez Testardo Red Cell całość działań z wykorzystaniem technologii mobilnej, począwszy od opracowania mechaniki, po obsługę komunikacji z zastosowaniem telefonu komórkowego.
Promocyjnej loterii będzie towarzyszyła kampania promocyjna lodów Extreme prowadzona w telewizji, radiu i Internecie.

"Naszym celem było stworzenie koncepcji promocji możliwie nieskomplikowanej i jednocześnie atrakcyjnej dla 'wielkomiejskiej' grupy docelowej marki Extreme - stąd użycie SMS-ów oraz bardzo image'otwórcze i atrakcyjne nagrody w postaci iPodów." - komentuje Tomasz Jędrzejczak koordynujący projekt ze strony Testardo Red Cell.
"To rzeczywiście "extremalna" promocja, która została pomyślana z myślą o odbiorcach produktów marki Nestle. Cieszymy się, że możemy wspólnie z jednym z największych producentów lodów rozgrzewać atmosferę tegorocznych wakacji." - mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu Agencji Marketingu Mobilnego EL2.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Loteria promocyjna lodów Nestle

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl