SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lotos Paliwa wybiera agencje BTL do dwuletniej współpracy

Spółka Lotos Paliwa szuka w rozpoczętym właśnie postępowaniu agencji kreatywnych BTL do obsługi kluczowych projektów marketingowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Planuje z nimi pracować przez 2 lata od momentu zawarcia umowy.

fot. materiały prasoweArticle

Lotos Paliwa zamierza wybrać kilka agencji do współpracy w latach 2021-2023, z którymi zawrze umowy ramowe.

Spółka zaznacza, że nie gwarantuje wysokości wynagrodzenia dla wybranych agencji, a płatności będą realizowane wyłącznie za usługi zlecone na podstawie zamówień pod umowę ramową. Agencje te nie będą miały wyłączności na współpracę z Lotos Paliwa w zakresie projektowania materiałów reklamowych.

Zakres podstawowych usług, które będą realizowane przez agencje BTL dla spółki to m.in. usługi projektowania nowych i aktualizowanych materiałów, usługi kreatywne, w tym w szczególności: opracowywanie konceptów reklam i kampanii reklamowych, opracowywanie znaków graficznych i haseł reklamowych, opracowywanie  zasad i mechaniki  promocji  sprzedaży  (np.  loterie,  konkursy,  buy-and-get,  programy  lojalnościowe).

Koszty organizacji i prowadzenia działań z zakresu promocji sprzedaży wyceniane będą odrębnie. Agencje będą również odpowiadać za opracowywanie konceptów reklam ambientowych oraz wszelkich niestandardowych form i akcji reklamowych, tworzenie treści w postaci kreatywnych materiałów wideo, wszelkie inne prace koncepcyjne i usługi kreatywne związane z reklamą i działalnością marketingową spółki. Zajmą się także tworzeniem stron  www  oraz  treści  na  strony  www  i treści  w mediach społecznościowych wraz z ich publikacją, produkcję materiałów promocyjno-reklamowych, w tym w szczególności:−organizację i nadzorowanie produkcji materiałów reklamowych, nadzorowanie firm produkcyjnych i innych dostawców, dokonywanie niezbędnych ustaleń dotyczących wykorzystania w materiałach reklamowych artystów, projektantów, fotografów, modeli, muzyki itd., w tym licencji, wynagrodzeń jednorazowych i honorariów oraz wszelkich innych niezbędnych elementów przed odbiorem, emisją w mediach oraz za realizację akcji promocyjnych. 

Postępowanie będzie prowadzone w dwóch etapach. W pierwszym oferty będą ocenianie pod katem kreatywności oraz estetyki i kompozycji projektu. W etapie drugim pod ocenę zostaną poddane: cena netto, pomysł na promocję, dostosowanie propozycji do wymagań określonych w briefie oraz atrakcyjność projektu graficznego.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 21 kwietnia br.

Równolegle trwa przetarg Grupy Lotos na wybór agencji BTL do obsługi wszystkich jej spółek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lotos Paliwa wybiera agencje BTL do dwuletniej współpracy

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Podobno pan Daniel już wybrał. Jakaś kuzynka szwagra, w każdym razie zna Worda.
odpowiedź
User
Ten komentarz to dno w dyskusji.
Podobno pan Daniel już wybrał. Jakaś kuzynka szwagra, w każdym razie zna Worda.
odpowiedź
User
Ktos
Podobno pan Daniel już wybrał. Jakaś kuzynka szwagra, w każdym razie zna Worda.
Ten komentarz to dno w dyskusji.
odpowiedź