SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Lotos wybiera agencje BTL do dwuletniej współpracy

Grupa Lotos zaprasza agencje do składania ofert w postępowaniu na wybór agencji do obsługi wszystkich spółek Lotosu w zakresie usług BTL - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Z wybranymi w nim firmami będzie pracować przez dwa lata.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Zainteresowane agencje powinny do 29 kwietnia br. złożyć ofertę w dwóch częściach. Pierwsza powinna zawierać m.in. portfolio agencji oraz informacje dodatkowe, takie jak najciekawsze zrealizowane projekty, obsługiwani klienci, rekomendacje, nagrody, itp.

Część druga ma być ofertą handlową zawierającą ceny netto w zł za realizację przedmiotu zapytania tj. wypełnioną  tabelę z cennikiem usług. W cenach należy ująć wszelkie koszty dodatkowe, jakie poniesie Agencja, podczas realizacji usług, w tym koszty przekazania praw autorskich.

Ocena ofert w I etapie nastąpi w oparciu o portfolio agencji oraz informacje dodatkowe, takie jak najciekawsze zrealizowane projekty, obsługiwani klienci, rekomendacje, nagrody, itp.

Do kolejnego etapu zostaną zakwalifikowane agencje, które uzyskają najwięcej punktów za oceniane kryterium. W drugim etapie agencje zostaną poddane ocenie wg kryteriów: ceny netto i zadania kreatywnego.

Dla każdej ze spółek Grupy Lotos zostanie rekomendowanych po kilka agencji, które w procesie oceny uzyskają kolejno największe sumy punktów za przyjęte kryteria wyboru.

Z rekomendowanymi agencjami każda ze spółek zawrze umowy ramowe na realizację usług reklamowych BTL.

Z wybranymi firmami Grupa Lotos będzie pracować przez dwa lata od momentu zawarcia umowy. Szczegóły postępowania dostępne są tutaj.

Dołącz do dyskusji: Grupa Lotos wybiera agencje BTL do dwuletniej współpracy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Koleżanka pani Basi z Gminnego Ośrodka Pomocy już zakłada takową agencję. Będzie jeszcze w tej sprawie dzwonił pan Daniel oczywiście ;)
odpowiedź