SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lucyna Koba: z Gemiusa do RTB House

W sierpniu Lucyna Koba objęła stanowisko senior business development manager w firmie RTB House, zajmującej się marketingiem internetowym.

Lucyna Koba Article

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, na nowym stanowisku Lucyna Koba odpowiada za promocję produktów RTB House wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Koba od 2019 roku była związana z firmą badawczą Gemius. W roli business development director odpowiadała za wprowadzanie na rynek nowych produktów analitycznych firmy i ich promocję na konferencjach i spotkaniach biznesowych, negocjacje z potencjalnymi nabywcami (domy mediowe, wydawcy i reklamodawcy) i obszar innowacji biznesowych.

Wcześniej Lucyna Koba 23 lata pracowała w domu mediowym MullenLowe MediaHub, ostatnie lata jako head of client success - nadzorowała na tym stanowisku pracę ponad 20 ekspertów w trzech zespołach. Była odpowiedzialna za przychody zespołów i zarządzanie obsługą klientów. Pełniła też funkcję lidera strategii komunikacyjnych, w tym mediów cyfrowych i tradycyjnych dla głównych klientów agencji. Odpowiadała za nowy biznes i utrzymanie klientów oraz za pozycjonowanie i PR.

Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego.

RTB House zajmuje się rozwojem i dostarczaniem zaawansowanej technologii do realizowania internetowych kampanii reklamowych w modelu real-time bidding. Jej klientami są przede wszystkim firmy z branży e-commerce.

Dołącz do dyskusji: Lucyna Koba: z Gemiusa do RTB House

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl