SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lukas Bank najlepszy

Ranking banków Newsweek Polska i Profitu rozstrzygnięty

Lukas Bank, Raiffeisen Bank, Multibank oraz Bank BPH i ING BSK zostały laureatami tegorocznego rankingu banków Newsweek Polska i Profitu.

W rankingu Przyjazny Bank Newsweeka tygodnik już drugi raz z kolei oceniał, który bank jest najbardziej przyjazny dla swoich klientow.

- Oczywiscie, koszty i odsetki są ważne. Ale dobrze jest znaleźć bank, w którym potrafią klienta obsłużyć szybko, sprawnie i z uśmiechem. Kiedy trzeba - zaproponować dodatkowe usługi, czasem - po prostu doradzić - mówi Paweł Moskalewicz, szef wydań specjalnych Newsweeka.

Ankieterzy Pracowni Badań Społecznych w oddziałach kilkunastu największych banków przeprowadzali proste operacje bankowe oraz oceniali podejście banku do klienta. Po przeliczeniu punktów Newsweek otrzymał ranking generalny, w którym zwyciężyły: Lukas Bank, Raiffeisen Bank oraz Multibank.

W równolegle prowadzonych badaniach miesięcznik Profit oceniał ofertę banków dla najmniejszych przedsiębiorstw. W rankingu Najlepszy bank dla firmy banki zbierały punkty w trzech kategoriach: koszty prowadzenia rachunku, oferta depozytowa i oferta kredytowa. Po zsumowaniu punktów Profit uzyskał listę banków z najlepszą ofertą dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw - Multibank, Bank BPH i ING BSK.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lukas Bank najlepszy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl