SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów z awansami w Cut The Mustard. Do agencji dołączyły Anna Kwiatkowska i Małgorzata Adamczyk

Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów, awansowani w październiku na stanowiska associate creative directors, będą wspierać Marcina Strzałkowskiego w zarządzaniu działem kreacji Cut The Mustard. W ostatnich tygodniach do agencji dołączyła także Anna Kwiatkowska, jako head of business development oraz Małgorzata Adamczyk, która objęła stanowisko senior strategy consultant.

Od lewej: Małgorzata Adamczyk, Anna Kwiatkowska, Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów Od lewej: Małgorzata Adamczyk, Anna Kwiatkowska, Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów

Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów jako associate creative directors będą współzarządzać działem kreacji, odpowiadać za nadzór artystyczny oraz poziom kreatywnych koncepcji przygotowywanych przez agencję.

Ciuchnicki i Oleksów pracują jako team kreatywny od 6 lat, a z Cut The Mustard związani są od 2017 roku. Razem pracowali w agencjach VML Poland (dziś VMLY&R Poland), Havas Worldwide Warsaw i Digital Wonderland (należącej do Grupy Publicis). Michał Oleksów pracował też w Vice Polska i Digital Wonderland, a Łukasz Ciuchnicki - w Grey Worldwide Warsaw i Red8 Advertising.

Mają na swoim koncie ponad 30 nagród kreatywnych, w tym KTR, MIXX i Effie. Michał Oleksów jest również dwukrotnym zwycięzcą konkursu Young Creatives.

Kwiatkowska odpowiada za rozwój biznesu, Adamczyk za strategię

Za rozwój biznesu agencji, jako head of business development, odpowiedzialna jest Anna Kwiatkowska, która przez ostatnich 10 lat pracowała w dziale client service m.in. w Saatchi&Saatchi, 180 heartbeats + Jung v. Matt, a ostatnio w VMLY&R. Tam współprowadziła kampanię "Ostatni Twój Weekend". Pracowała między innymi dla takich klientów jak: EB, Żywiec, Orange, Credit Agricole, Microsoft, adidas, Unilever.

Małgorzata Adamczyk do Cut The Mustard przeszła z VMLY&R, gdzie pracowała od 2018 roku. W swoim 11-letnim doświadczeniu pracy zarówno w agencjach sieciowych, jak i lokalnych realizowała strategie kampanii m.in dla: Nike, Danone, Grupa Żywiec, Maspex, Johnson&Johnson, McDonald’s, Raiffeisen Polbank, Millennium Bank. Doświadczenie zdobywała w GPD Agency, 180heartbeats + Jung v. Matt, DDB, Havas Worldwide, Change Integrated.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów z awansami w Cut The Mustard. Do agencji dołączyły Anna Kwiatkowska i Małgorzata Adamczyk

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nospoon
kolejni którzy chcieli odejść z tego strasznego miejsca i zatrzymali ich awansem
0 0
odpowiedź
User
No
Lizusy...
0 0
odpowiedź