SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Górski nowym prezesem agencji ComPress

Łukasz Górski został nowym prezesem agencji public relations ComPress. Wcześniej stanowisko to zajmowała Magdalena Dulińska, która złożyła rezygnację.

Shutterstock.comArticle

Łukasz Górski od 2009 roku pełni funkcje zarządcze w spółkach inwestycyjnych, od 2014 roku -– w branży energetycznej i OZE, a od 2016 roku – także w firmach zajmujących się inwestycjami kapitałowymi.

Od maja br. jest prezesem spółki Premium Fund. To właśnie główni akcjonariusze tej firmy -  January Ciszewski i Artur Górski kupili od Gremi Media wszystkie akcje w ComPress (82,14 proc. udziału) za 420 tys. zł.

Obecnie Łukasz Górski stanowiska prezesa zajmuje też w takich firmach, jak Adelante, Investoria, Palabra. Od lipca ub.r. do stycznia br. był prezesem w  spółce Setanta, a w okresie od lutego 2017 do lutego br. - członkiem rady nadzorczej w Synerga.fund.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego.

Na stanowisku prezesa agencji ComPress Łukasz Górski zastępuje Magdalenę Dulińską, która w środę 3 lipca złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska. Funkcję tę pełniła pół roku.

ComPress sprzedany, zmienia nazwę na Thunderbolt

Jak informowaliśmy na łamach naszego serwisu, 17 czerwca br. odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy ComPress, na którym większość głosów miało jeszcze Gremi Media.

Przyjęto sprawozdanie agencji z ub.r. i udzielono absolutorium członkom jej władz. Na tym samym posiedzeniu odwołano cały skład rady nadzorczej, w którym byli menedżerowie Gremi Media: Marek Dworak i Marek Kutarba (byli w niej od połowy 2016 roku), a także Tomasz Jażdżyński, Jarosław Machocki i Łukasz Piela (byli od marca br.).

Do rady nadzorczej powołani natomiast zostali Zbisław Lasek, Tomasz Wykurz, Natalia Górska, Monika Górska i Marek Sobieski. Czworo pierwszych zasiada w radzie nadzorczej notowanego na rynku giełdowym NewConnect funduszu Premium Fund.

Walne zgromadzenie zdecydowało też o zmianie nazwy ComPress na Thunderbolt oraz wydłużeniu kadencji zarządu i rady nadzorczej z czterech do pięciu lat.

Agencja jest notowana na rynku NewConnect od 11 lat. Ostatnie transakcje na jej akcjach wykonano 6 czerwca, ustalając kurs na 0,268 zł. Przy takiej cenie kapitalizacja spółki wynosi 3,75 mln zł.

Pod koniec czerwca firma Premium Fund  (w trakcie zmiany nazwy na Oxygen S.A.)podpisała Term Sheet z trzema osobami fizycznymi w sprawie nabycia 100 proc. udziałów działającej w branży gier mobilnych spółce Mousetrap Games.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Górski nowym prezesem agencji ComPress

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m
Opera mydlana.
odpowiedź