SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Grass, Andrzej Kohut i Kacper Sosnowski z nowym programami w Radiu Kolor

Od soboty Radio Kolor 103 FM (MFM) startuje z wiosenną ramówką. Autorskie audycje poprowadzą m.in. Łukasz Grass, Andrzej Kohut i Kacper Sosnowski.

Article

Od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 słuchaczy niezmiennie budzić duet - Kasia Morawska i Tomek Dunowski, którzy zapraszają na „Mobilizację”. W codziennym programie (poniedziałek - piątek) pt. „Zbawienie w pracy”, prowadzonym przez Justynę Sokołowską, pojawiać się zaczną Aneta i Jan Kuroniowie z własną audycją kulinarną - „Pomoc kuchenna” (godz. 11.15).

W poniedziałki o godz. 12.15 nowością będzie pozycja „Liderki uśmiechu” autorstwa Patrycji Załug, zaś w środy o tej porze swoje porady zaprezentuje Agnieszka Kałuża w programie „Aga pomaga”. W piątki na antenie zagości audycja „Ale numer!”, w której Bartosz Maciejewski i Justyna Sokołowska zrobią przegląd kolorowej prasy.

Od 8 marca Andrzej Kohut, dotychczas związany z krakowską Radiofonią, poprowadzi na falach Radia Kolor 103 FM autorski program pt. "Powiedz innym", w którym warszawiacy opowiedzą o tym, co warto poznać w mieście. Format ulokowano w paśmie "Kolor w wielkim mieście" (poniedziałek - piątek, godz. 14.00 - 18.00).

Od godz. 18.00 do 21.00 w dni powszednie pojawi się audycja muzyczna pt. „Wieczór z Kolorem”, prowadzona przez Konrada Czubaja. Co 60 minut w "Wieczorze..." pojawi się „Warszawa po godzinach”, czyli autorski przewodnik Pawła Worobieja po najciekawszych kulturalnych wydarzeniach stolicy.

W soboty między godziną 10.00 a 14.00 - nowa odsłona "Weekendu z Kolorem”, audycji autorstwa Kacpra Sosnowskiego (nowy głos stacji). Po godz. 14.00 tego dnia zadebiutuje magazyn „Manager inspiracji”, który powstaje przy współpracy z serwisem Business Insider Polska. Jego redaktor naczelny, Łukasz Grass co tydzień zaprosi przedstawicieli swojej redakcji, by omówić na antenie najciekawsze wydarzenia i zagadnienia poruszone na stronach polskiej edycji Business Insider.

W niedziele między godz. 14.00 a 15.00 dietetyczka Anna Jelonek zaprosi na audycję poświęconą najnowszym i najmodniejszym dietom, pt. „Apetyt na więcej”.

Kompleksowy lifting przeszła także strona radiokolor.pl. Serwis został przebudowany i wzbogacony o nowe działy. Za projekt odpowiedzialna była firma Netgraf.pl.

W drugim półroczu 2016 roku Radio Kolor 103 FM plasowało się na 15 miejscu słuchalności w Warszawie, z udziałem w  rynku słuchalności na poziomie 1,8 proc.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Grass, Andrzej Kohut i Kacper Sosnowski z nowym programami w Radiu Kolor

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl