SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Grzymisławski naczelnym „Książek. Magazynu do czytania”

Od maja br. Łukasz Grzymisławski obejmuje kierownictwo nad redakcją dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania” (Wyborcza). Dotychczasowy redaktor naczelny magazynu, Juliusz Kurkiewicz, pozostaje w jego redakcji. 

Łukasz Grzymisławski, fot. materiały prasowe AgoryŁukasz Grzymisławski, fot. materiały prasowe Agory

Łukasz Grzymisławski to redaktor i autor związany z „Gazetą Wyborczą” od 2002 r. Przez kilka lat był szefem działu Kultura, a ostatnio wiceszefem działu Świat oraz koordynatorem zagranicznej współpracy redakcji “Wyborczej” w ramach projektu LENA, skupiającego najważniejsze europejskie gazety. Poza obowiązkami związanymi z magazynem “Książki” nadal będzie zajmował się relacjami z partnerami redakcji z LENA.

Nowy naczelny magazynu “Książki”

- Magazyn „Książki” to unikalny projekt w skali kraju, skierowany do tych, którzy kochają czytać - zarówno literaturę popularną, jak i tę najbardziej ambitną. Chcemy dalej go rozwijać i bardzo cieszymy się, że jego stery przejmuje wybitny redaktor i autor Łukasz Grzymisławski - mówi Roman Imielski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego “Wyborczej”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Juliusz Kurkiewicz, dotychczasowy redaktor naczelny magazynu „Książki”, pozostaje w jego redakcji i będzie wspierał go w dalszym rozwoju. Zajmie się również nowymi projektami.

„Książki. Magazyn do czytania” to dwumiesięcznik, będący przewodnikiem po nowościach wydawniczych – zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zawiera recenzje, premierowe fragmenty książek oraz wywiady z pisarzami, filozofami i eseistami. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Grzymisławski naczelnym „Książek. Magazynu do czytania”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl