SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Jadachowski dyrektorem generalnym Proamy, Krzysztof Wanatowicz dyrektorem sieci sprzedaży

Łukasz Jadachowski, dotychczas pełniący obowiązki dyrektora marketingu w Proamie, został mianowany dyrektorem generalnym firmy, natomiast Krzysztof Wanatowicz objął w firmie stanowisko dyrektora sieci sprzedaży, produktu i likwidacji szkód.

od lewej: Łukasz Jadachowski i Krzysztof Wanatowicz Article

Łukasz Jadachowski związany jest z Proamą od 2011 roku i poprzednio zajmował w niej stanowisko dyrektora marketingu. Wcześniej pracował m.in w McKinsey jako doradca w zakresie instytucji finansowych, telekomunikacji i FMCG oraz był dyrektorem generalnym eBay Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Uzyskał również tytuł MBA na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku.

Krzysztof Wanatowicz, który objął w Proamie stanowisko dyrektora sieci sprzedaży, produktu i likwidacji szkód, poprzednio pełnił w firmie funkcję dyrektora ds. produktów ubezpieczeniowych. Wcześniej zatrudniony był m.in. w Oracle, gdzie pełnił obowiązki specjalisty z zakresu e-marketingu i asystenta sprzedaży, oraz Liberty Direct gdzie pracował jako szef działu produktów ubezpieczeniowych. Ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych.

Awanse Jadachowskiego i Wanatowicza mają związek z odejściem z Proamy Roberta Sokołowskiego i Mariusza Kozłowskiego, którzy przeszli do Grupy Generali Polska, obejmując stanowiska w zarządzie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Jadachowski dyrektorem generalnym Proamy, Krzysztof Wanatowicz dyrektorem sieci sprzedaży

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl