SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Gładysiewicz naczelnym tytułów bezpłatnych Polskapresse

Maciej Gładysiewicz od 1 grudnia br. obejmie nowo utworzone stanowisko redaktora naczelnego produktów bezpłatnych Grupy Polskapresse i Mediów Regionalne. Ze spółki odchodzi natomiast Rafał Wąsowicz - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Gładysiewicz będzie odpowiedzialny za zawartość merytoryczną wszystkich bezpłatnych produktów obu Grup. Od 4 grudnia wszystkie lokalne tygodniki i serwisy spółki będą wydawane pod marką Naszemiasto.pl (więcej na ten temat).

Maciej Gładysiewicz od 2011 roku pełnił obowiązki redaktora naczelnego sieci portali MM Moje Miasto, należącej do Mediów Regionalnych. Wcześniej związany był z „Głosem Szczecińskim”,  gdzie na początku lat 90. rozpoczął karierę dziennikarską. W 2003 roku objął funkcję redaktora naczelnego dziennika.

>>> Zobacz Jedynki gazet i magazynów w naszym nowym serwisie

Zastępcą redaktora naczelnego produktów bezpłatnych Grupy Polskapresse i Mediów Regionalnych będzie Aleksandra Glegoła, dotychczasowa redaktor prowadząca „Nasze Miasto Warszawa” Z Polskapresse związana jest od 2008 roku, zaczynała od koordynowania serwisu Polskatimes.pl.

Z Grupą Polskapresse rozstaje się natomiast dotychczasowy redaktor naczelny tytułu „Nasze Miasto” Rafał Wąsowicz. Jego stanowisko zostanie zlikwidowane.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Gładysiewicz naczelnym tytułów bezpłatnych Polskapresse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl