SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Janiak: z Brightness do Mastermind Media

Maciej Janiak, poprzednio pracujący jako general manager w agencji marketingu nieruchomości Brightness, dołączył do zespołu domu mediowego Mastermind Media (Grupa Adnext).

Maciej JaniakArticle

W Mastermind Media Maciej Janiak odpowiedzialny będzie za koordynację działań dla klientów rynku deweloperskiego, jak również za poszerzenie oferty performance marketingu oraz synergię działań w tym zakresie pomiędzy poszczególnymi spółkami w Grupie AdNext.

Maciej Janiak wiedzę i doświadczenie zdobywał współpracując z największymi markami, realizując dla nich kampanie oparte o marketing 360 stopni. W Interactive Marketing Partner kierował zespołem obsługującym klientów bezpośrednich, w grupie ClickAd zajmował stanowisko business & development director i odpowiadał za rozwój nowych kierunków działalności firmy. Był również dyrektorem sprzedaży bezpośredniej w IDMnecie.

W AdstockExchange nadzorował projekt związany z wdrożeniem platform aukcyjnych w oparciu o technologię real-time bidding. W ostatnim okresie związany z agencją marketingu nieruchomości Brightness, gdzie jako general manager koordynował wprowadzanie na rynek i komercjalizowanie inwestycji takich klientów jak m.in. Layetana, Neocity Polska, Matexi, White-Stone, Budizol.

Dołącz do dyskusji: Maciej Janiak: z Brightness do Mastermind Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl