SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Krzysztoszek rzecznikiem prasowym Grupy Amica

Maciej Krzysztoszek został nowym rzecznikiem prasowym i menedżerem komunikacji zewnętrznej Grupy Amica.

Maciej KrzysztoszekArticle

Krzysztoszek odpowiada w niej za relacje z mediami, działania wizerunkowe i komunikację zewnętrzną, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

Krzysztoszek zastąpił Zdzisława Wiese, który przez ostatnie osiem miesięcy łączył te zadania ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami w dziale marketingu.

Krzysztoszek ostatnio w Link4

Wcześniej, przez blisko cztery lata Maciej Krzysztoszek był rzecznikiem prasowym towarzystwa ubezpieczeniowego Link4, w którym zarządzał komunikacją korporacyjną, w tym relacjami z mediami, działaniami wizerunkowymi i komunikacją wewnętrzną.

W latach 2013-2017 związany był z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie utrzymywał kontakty z dziennikarzami i realizował kampanie społeczne. Krzysztoszek jest też od 2018 roku członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Był też dziennikarzem m.in. w „Bloomberg Businessweek Polska”, TVN CNBC (obecnie TVN24 BiŚ), TV Biznes (obecnie Polsat News 2) i „Własny Biznes Franchising”.

Zdzisław Wiese z Grupą Amica jest związany od ponad 16 lat. Dotychczasowe obowiązki rzecznika pełnił równolegle z wcześniejszymi zadaniami w dziale marketingu grupowego Amica Handel i Marketing, w którym pozostaje na stanowisku menedżera ds. PR. Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dołącz do dyskusji: Maciej Krzysztoszek rzecznikiem prasowym Grupy Amica

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tekla
Super fachowiec. Powodzenia!
odpowiedź