SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Krzysztoszek odchodzi z Link4. Zastąpi go Marek Baran

Maciej Krzysztoszek, dotychczasowy rzecznik prasowy ubezpieczyciela Link4, z końcem kwietnia żegna się z firmą. Zastąpi go Marek Baran, ostatnio związany z PZU.

Maciej KrzysztoszekArticle

Maciej Krzysztoszek był rzecznikiem prasowym Link4 od 2017 roku. Odpowiadał za komunikację korporacyjną, w tym działania PR, relacje z mediami oraz komunikację wewnętrzną.

Wcześniej kierował fundacją European Fintech Forum. Przez ponad cztery lata pełnił funkcję starszego specjalisty ds. komunikacji w Komisji Nadzoru Finansowego. Krzysztoszek pracował też przez niecały rok jako koordynator projektów w ThinkTank.

Wcześniej był dziennikarzem m.in. w „Bloomberg Businessweek Polska”, TVN CNBC (obecnie TVN24 BiŚ), TV Biznes (obecnie Polsat News 2) i „Własny Biznes Franchising”.

Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej.

Maciej Krzysztoszek zapowiada, że pozostaje w zawodzie rzecznika prasowego, ale będzie pracował dla innej branży.

Marek Baran rzecznikiem prasowym

Obowiązki Krzysztoszka przejmie z początkiem maja Marek Baran, ostatnio doradca zarządu i dyrektor biura komunikacji korporacyjnej w Grupie PZU. Był odpowiedzialny za wdrażanie strategicznych międzynarodowych projektów komunikacyjnych w Polsce: Formuła 1 i Robert Kubica, Bayern Monachium, Puchar Ameryki w żeglarstwie. Nadzorował współpracę z Muzeum Narodowym w Warszawie i Krakowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Teatrem Wielkim – Operą Narodową.

Pracował też do 2017 roku w Link4 na stanowisku dyrektora ds. PR, które łączył z obowiązkami rzecznika prasowego. Stanowisko to objął w 2011 roku.

Wcześniej był z kolei PR managerem w Allianz Poland Group, gdzie kierował działem PR czterech towarzystw: ubezpieczeń majątkowych, na życie, emerytalnym i funduszy inwestycyjnych oraz spółki directowej. Karierę zawodową zaczynał jako specjalista ds. marketingu w Commercial Union (Aviva).

Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Studiował Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Dołącz do dyskusji: Maciej Krzysztoszek odchodzi z Link4. Zastąpi go Marek Baran

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
głos
O, z panią ciężko wytrzymać.... No nie dziwota :))))))
odpowiedź