SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Marszałek prezesem The Heart, Tomasz Rudolf w radzie nadzorczej

Maciej Marszałek objął stanowisko CEO The Heart, korporacyjnego centrum innowacji. Tomasz Rudolf, dotychczasowy CEO i współzałożyciel firmy, pozostaje w firmie jako przewodniczący rady nadzorczej.

Maciej Marszałek, CEO The HeartArticle

Maciej Marszałek dotychczas na stanowisku partnera zarządzającego był odpowiedzialny za The Heart Ventures. W lipcu menadżer stanął na czele firmy, z którą związany jest od 2018r.

- Ukierunkowanie The Heart na venture building pod koniec 2018 roku było przemyślaną i słuszną decyzją. Ciężko pracowaliśmy, aby w nowej fazie rozwoju firmy zbudować doświadczony zespół i właściwe procesy. Ponadto nasze ścisłe partnerstwo z Mastercard umożliwiło kompleksowe wspieranie korporacji, które sprawnie chcą rozwijać nowe przedsięwzięcia - mówi Tomasz Rudolf, dotychczasowy CEO The Heart. Rudolf pozostaje w firmie, obejmując rolę przewodniczącego rady nadzorczej.

Maciej Marszałek CEO The Heart

Maciej Marszałek kierował międzynarodowymi zespołami w ponad 20 krajach w Europie Wschodniej i Południowej, Afryce, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie. Nadzorował procesy transformacji cyfrowej dużych korporacji w sektorach bankowym i ubezpieczeniowym.

- Opuszczenie świata korporacji i przejście do rozwijającej się firmy było największym wyzwaniem w całej mojej karierze zawodowej - przyznaje Maciej Marszałek, CEO The Heart. - Firma w chwili mojego przejścia była już prężnie działającą platformą współpracującą z największymi korporacjami. Dlatego dołączając do zespołu ponad dwa lata temu mogliśmy od razu przystąpić do budowy nowego modelu biznesowego, opartego o venture building - dodaje Marszałek.

Zmiany w zarządzie The Heart

Sergiusz Sawin, dotychczasowy wiceprezes i członek zarządu The Heart, po zakończeniu swojej misji budowania części operacyjnej, administracyjnej i finansowej firmy, odchodzi z zarządu. Pozostaje w strukturach firmy i będzie wspierał zespół swoim doświadczeniem warsztatowym.

Obowiązki Sawina przejął Witold Rzewuski, który dołączył do The Heart w zeszłym roku jako dyrektor finansowy, a od lipca br. został również członkiem zarządu firmy. Wcześniej obejmował stanowiska finansowe i inwestycyjne pracując dla czołowych marek takich jak Deloitte, EY i spółka portfelowa Enterprise Investors.

Jędrzej Iwaszkiewicz, współzałożyciel The Heart, objął stanowisko wiceprezesa, pozostając w zarządzie firmy. Jest odpowiedzialny za partnerstwa strategiczne i rozwój biznesu.

The Heart to korporacyjny “Company Builder”, który we współpracy z międzynarodowymi korporacjami tworzy niezależne startupy, produkty i usługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Marszałek prezesem The Heart, Tomasz Rudolf w radzie nadzorczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl