SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Orłoś partnerem zarządzającym w Kingsman Finance, będzie akcja społeczna o bezpieczeństwie na drogach

Wieloletni dziennikarz telewizyjny Maciej Orłoś zaczął pracę jako partner zarządzający w firmie Kingsman Finance zajmującej się m.in leasingiem samochodowym. Będzie odpowiadał za program „Młody Menedżer Zarzadzanie Przyszłością” i nowy serwis Leasingzwysokimwykupem.pl.

Maciej Orłoś Maciej Orłoś

Realizowany przez Kingsman Finance program „Młody Menedżer Zarzadzanie Przyszłością” ma na celu przygotowanie młodzieży z domów dziecka do życia zawodowego i funkcjonowania w obszarze finansów. Wśród tematów warsztatów organizowanych w ramach programu znajdzie się również motoryzacja, m.in. aspekty technologiczne i ich wpływ na bezpieczeństwo pieszych oraz innych uczestników ruchu drogowego

Projekt obejmie też kampanię społeczną o bezpieczeństwie na drogach. - W tej kampanii pobudzamy wyobraźnię zarówno ludzi młodych, jak i życiowo dojrzałych, którzy nie zawsze są gotowi na zmianę swoich przyzwyczajeń. Jestem kierowcą z wieloletnim doświadczeniem i na co dzień przejeżdżam dziesiątki kilometrów. Jestem wyczulony na tle bezpieczeństwa, nie tylko własnym, ale również rowerzystów, pieszych i innych kierowców. Chciałbym mieć to poczucie, że w świadomości ludzkiej zasiana jest wątpliwość w kontekście praw i obowiązków uczestników ruchu drogowego. Wątpliwość, która podda pod dyskusję wszelkie prawa logiki i fizyki i pozwoli zrozumieć każdemu, że posiadanie racji w zderzeniu z samochodem bądź motocyklem nie uchroni pieszego przed utratą życia bądź zdrowia - zapowiada Maciej Orłoś.

Ponadto Orłoś jako partner zarządzający Kingsman Finance będzie odpowiadał za produkcję materiałów promujących serwis Leasingzwysokimwykupem.pl oraz wewnętrzne szkolenia sprzedażowe. Będzie też ambasadorem medialnym firmy.

- Ponad dwa lata temu trafiłem na właścicieli firmy i od samego początku wiedziałem, że jest to wyjątkowe miejsce, które skupia dookoła siebie pasjonatów motoryzacji. Wspólnie zorganizowaliśmy wydarzenia networkingowe, wywiady oraz szkolenia, które pozwoliły mi lepiej poznać organizację, jej klientów, ale przede wszystkim zespół sprzedażowy - opisuje Maciej Orłoś.

- Dziś widzę, ze wartości, jakimi kieruje się firma są mi bliskie więc z pełnym przekonaniem postanowiłem zaangażować się biznesowo w rozwój firmy. Teraz przed nami duże wyzwania, nie tylko te związane z klientem, ale również te związane z rozwojem technologicznym i produktowym - dodaje.

Maciej Orłoś przez 25 lat pracował w Telewizji Polskiej (m.in. jako prowadzący „Teleexpress”), odszedł z firmy w sierpniu 2016 roku. Potem przez półtora roku był związany z Telewizją WP, a od połowy 2018 roku tworzy swój kanał youtube’owy.

W ub.r. podjął współpracę na wyłączność z wrocławskim studiem dźwiękowym Soundmedia, dzięki czemu reklamodawcy mogą korzystać z jego głosu w swoich produkcjach, oraz zaczął reklamować platformę tradingową Vestle. W kwietniu br. dołączył do współpracowników internetowej stacji Radiospacja.pl.

Dołącz do dyskusji: Maciej Orłoś partnerem zarządzającym w Kingsman Finance, będzie akcja społeczna o bezpieczeństwie na drogach

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
łoś
A w przerwie obiadowej żarcik integracyjny.
Zobaczymy za jakiś czas, gdzie znowu wpadnie ta kula bilardowa.
0 0
odpowiedź
User
Kawka
Trzymam kciuki
0 0
odpowiedź