SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Waligóra z DDB Warszawa przewodniczącym jury na KIAF 2022

Maciej Waligóra, executive creative director DDB Warszawa, został przewodniczącym jednej z trzech międzynarodowych grup jurorskich w ramach Ukrainian Creative Stories KIAF 2022.

Maciej WaligóraArticle

Zespół pod nadzorem Macieja Waligóry wyłoni zwycięzców w kategoriach: Film & Radio/Audio Advertising, Integrated Campaigns, Digital & Mobile Advertising, Social Media & Influence. Maciej jest jednym z trzech Polaków zaproszonym do jury i jedynym przewodniczącym z naszego kraju.

- KIAF był i jest ważną częścią pejzażu branży kreatywnej w całej Europie. Jestem wdzięczny, że środowisko reklamy może okazać solidarność z koleżankami i kolegami z Ukrainy oraz zaszczycony faktem, że będę przewodniczyć jednej z kategorii -  mówi Waligóra.

Zobacz: Ile Ukraińcy wydali na komunikaty do Rosjan i Białorusinów o wojnie?

KIAF dla Ukrainy

KIAF jest częścią projektu Ukrainian Creative Stories. Festiwal jest najważniejszym wydarzeniem w branży reklamowej na Ukrainie i jednym z czołowych europejskich festiwali reklamy, który odbywa się na Ukrainie od 2000 roku. W 2022 roku, z powodu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, program konkursu KIAF został ograniczony i skupił się na kategoriach Positive Change, gdzie projekty nagradzane są za kreatywność komunikacji istotnej społecznie.

Trzon festiwalu stanowią członkowie jury, uznani na całym świecie, światowi eksperci w dziedzinie reklamy i kreatywności oraz profesjonaliści o międzynarodowym poziomie.

W programie konkursu KIAF 2022 znajdują się trzy międzynarodowe zespoły jury:

Jury team 1 – Film & Radio/Audio Advertising, Integrated Campaigns, Digital & Mobile Advertising/ Social Media & Influence – pod przewodnictwem Macieja Waligóry z DDB Warszawa

Jury team 2 – Print & Publishing/Out Of Home Advertising, Design, Sustained Solutions – pod wodzą Marcusa Koskinen’a z MullenLowe MENA UEA

Jury team 3 – PR Campaigns, Direct Campaigns, Activation Campaigns, Local Solutions – której przewodzi David Stephan z David+Martin Niemcy.

Zobacz: Prywatni przedsiębiorcy z Polski zrzeszeni w Społecznym Zespole Antykryzysowym

Dołącz do dyskusji: Maciej Waligóra z DDB Warszawa przewodniczącym jury na KIAF 2022

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl