SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Waligóra z DDB&tribal przewodniczącym zarządu KTR

Maciej Waligóra, dyrektor kreatywny DDB&tribal, został nowym przewodniczącym zarządu KTR. Ustępujący Przemysław Bogdanowicz będzie dalej zasiadał w zarządzie organizacji.

Maciej WaligóraArticle

Pod koniec przyszłego roku odbędą się wybory do zarządu KTR. Od 2010 na czele organizacji stał Przemysław Bogdanowicz, kiedy przejął funkcję po Kocie Przyborze. Ze stanowiska zrezygnował, lecz nadal będzie zasiadał w zarządzie.

- Przed KTR stoją wyzwania, które wymagają czasu, energii i zaangażowania. Moim marzeniem zawsze była wspólnotowość KTR, stowarzyszenie utalentowanych ludzi, dla których to co robią i efekt tego działania ma wymiar etyczny i kulturotwórczy. Dla których praca w reklamie wiąże się z odpowiedzialnością za kształtowanie pop kulturowej rzeczywistości. Tak jak wspominałem wiele razy, KTR jest bliski memu sercu i w nim pozostaje, jednak w chwili obecnej muszę się skupić na innych aktywnościach związanych z moją agencją i pracą dydaktyczną w ASP - komentuje swoją decyzję Bogdanowicz.

Maciej Waligóra od 2011 roku współzarządza działem kreacji DDB&tribal, w zarządzie KTR zasiada zaś od 2016 roku.

- Jednym z najważniejszych zadań dla zarządu jest to, żeby konkurs wyznaczał kierunki w komunikacji marketingowej. A jest to możliwe tylko wtedy, jeśli kampanie, które tworzymy, stają się częścią popkultury lub wpływają na społeczeństwo - ocenia Maciej Waligóra.  - KTR jako organizacja jest otwarta na zmiany. Dlatego pod koniec 2019 roku odbędą się wybory do następnego Zarządu KTR - dodaje nowy przewodniczący zarządu organizacji.

Zarząd KTR - skład i funkcje

Zarząd KTR sprawuje merytoryczny nadzór nad Konkursem KTR oraz Konkursem Young Creatives. Wspólnie z przewodniczącymi kategorii w konkursach jest odpowiedzialny za zmiany w kategoriach oraz ostateczny skład jury.

Obecnie w skład zarządu, poza wymienionymi Maciejem Waligórą i Przemysławem Bogdanowiczem, wchodzą Marta Frączek (Saatchi&Saatchi IS), Kuba Sagan, Agnieszka Klimczak (FCB Bridge2Fun), Kuba Kamiński (Brain), Bartek Rams (Heart&Brain), Wojtek Dagiel (Lvov), Martin Winther, Wojtek Mierowski (BNA), Jacek Pawlak (tenpawlak & company) oraz Michał Nowosielski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Waligóra z DDB&tribal przewodniczącym zarządu KTR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl