SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Macroscope OMD i Soho będą reklamować Promedica24

Firma Promedica24 świadcząca usługi opiekuńcze rozpoczyna współpracę z domem mediowym Macroscope OMD i agencją reklamową Soho. Wynika to z jej nowej strategii marketingowej.

Article

Jak informuje Agnieszka Niedziela, kierownik ds. marketingu w Promedica24, OMD zajmie się planowaniem i zakupem mediów, obliczonych na dotarcie do grupy docelowej marketera, tj. kobiet w średnim wieku, zaś agencja reklamowa Soho odpowiadać będzie za kreacje mające na celu budowę wizerunku firmy jako lidera rynku usług opiekuńczych i podkreślenie możliwości aktywizacji zawodowej osób w średnim wieku.

- Liczymy na wsparcie i świeżość spojrzenia na rosnący rynek opieki. Promedica24 jako lider tego rynku chce budować świadomość nowego zawodu, profesjonalnego opiekuna, i pozyskiwać do współpracy osoby zainteresowane rozwojem zawodowym. Dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć wsparcie marketingowe zupełnie nowym partnerom – mówi Niedziela.

Promedica24 pracuje nad nowymi kampaniami, opartymi o tradycyjny miks mediów, a także wykorzystującymi akcje niestandardowe. Promedica24 nie podaje wysokości budżetu reklamowego.

Dotychczas obsługą mediową Promedica24 zajmował się Media Group, a kreację reklam zlecano różnym agencjom.

Dołącz do dyskusji: Macroscope OMD i Soho będą reklamować Promedica24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl